Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kontakty

Redakcie TRENDU a PROFITU - príjazd autom

News and Media Holding a.s.

IČO: 47256281
DIČ: 2024173459
IČ DPH: SK2024173459
OR OS Bratislava I, oddiel: SA, vložka číslo: 6074/B
Sídlo spoločnosti: Einsteinova 25, 851 01 Bratislava
www.newsandmedia.sk

Korešpondenčná adresa: Panónska cesta 9, 852 32 Bratislava
Adresa redakcie: Tomášikova 23, 821 01 Bratislava

Bankové spojenie: UniCredit Bank, a. s.
Číslo účtu: 6601615091/1111
IBAN: SK95 1111 0000 0066 0161 5091
SWIFT: UNCRSKBX

Hlavné telefónne čísla

Recepcia News and Media Holding: (02) 3215 3105
Recepcia redakcie TREND: (02) 2082 2222
Zuzana Motýlová, vedúca sekretariátu, (02) 2082 2133, motylova@trend.sk
Diana Kočiová, sekretariát, (02) 2082 2102, kociova@trend.sk

Hlavné faxové čísla

News and Media Holding: (02) 3215 3105
Redakcia TREND: (02) 208 22 223

Hlavné e-mailové adresy

redakcia@trend.sk (redakcia TRENDU a TREND.sk)
predplatne@trend.sk (služby pre predplatiteľov, distribúcia TRENDU)
etrend@trend.sk (služby pre návštevníkov a registrovaných používateľov TREND.sk)
inzercia@trend.sk (inzercia)
marketing@trend.sk (marketingové oddelenie)
promotion@trend.sk (TREND konferencie)
dokumentacia@trend.sk (dokumentácia)
klub@trend.sk (TREND klub)
analyses@trend.sk (TREND Analyses)

Vedenie vydavateľstva

Generálny riaditeľ: Peter Mertus, tel. (02) 321 53 394
Finančný riaditeľ: Marián Koreň
Riaditeľka obchodu: Mirjana Hron Sikimič
Marketingový riaditeľ: Jindřich Staněk
Riaditeľ digitálnych médií: Martin Marek
Riaditeľ výroby: Igor Marton
Riaditeľ distribúcie: Igor Račický

Týždenník TREND

Šéfredaktor
Oliver Brunovský, brunovsky@trend.sk

Zástupcovia šéfredaktora
Ivan Haluza, haluza@trend.sk
Igor Matloň, matlon@trend.sk
Zuzana Petková, petkova@trend.sk 

Vedúci redaktori
Jozef Andacký, andacky@trend.sk
Patrik Garaj, garaj@trend.sk
Juraj Mašláni, maslani@trend.sk
Filip Obradovič, obradovic@trend.sk 
Ján Záborský, zaborsky@trend.sk
Ľubomír Jurina, jurina@trend.sk (TREND konferencie)

Art Director
Peter Zentko, zentko@trend.sk

Hlavný sekretár
Milan Debnár, (02) 208 22 114, debnar@trend.sk

Redaktori a reportéri
Marián Biel, biel@trend.sk
Lora Dobrucká, dobrucka@trend.sk
Jarmila Horváthová, horvathova@trend.sk
Mária Hunková, hunkova@trend.sk 
Ľuboslav Kačalka, kacalka@trend.sk
Martina Kláseková, klasekova@trend.sk
Ján Kováč, kovac@trend.sk
Lukáš Kvašňák, kvasnak@trend.sk 
Marek Legéň, legen@trend.sk
Michal Lehuta, lehuta@trend.sk 
Xénia Makarová, makarova@trend.sk
Tomáš Nejedlý, nejedly@trend.sk 
Jozef Prosnan, prosnan@trend.sk

Fotooddelenie
Mariana Krupková, manažérka obrazového oddelenia, krupkova@trend.sk
Maňo Štrauch, fotoreportér, strauch@trend.sk
Milan David

Jazykové redaktorky
Dagmar Pravdíková, pravdikova@trend.sk
Jana Ševčíková, sevcikova@trend.sk

TREND.sk

Jaroslav Matyáš, produktový manažér TREND.sk, matyas@trend.sk

Branislav Benčat, bencat@trend.sk (šéfredaktor TREND.sk)
Ľuboš Mistrík, mistrik@trend.sk (šéfredaktor TREND Reality)
Adrián Berecz, berecz@trend.sk 
Peter Brejčák, brejcak@trend.sk 
Zuzana Kollárová, kollarova@trend.sk 
Martin Poláš, polas@trend.sk (šéfredaktor Mediálne.sk)
Lenka Sameková, samekova@trend.sk (Gazduj)
Daniel Suchý, suchy@trend.sk (TREND Reality)
Jozef Tvardzík, tvardzik@trend.sk

Samostatná tiráž a kontakty na Mediálne.sk
Samostatná tiráž a kontakty na TRENDreality.sk

Služby predplatiteľom

Objednávky: (02) 321 53 121
Reklamácie: (02) 321 53 121 / 122
Slávka Pocciová, služby zákazníkom, pocciova@trend.sk

TREND konferencie

Pavla Pohanková, Event Director, pohankova@trend.sk
Ingrid Schnurmacherová, Event Manager, schnurmacherova@trend.sk
Stanislava Pšenák, Client Affiliation Manager, psenak_stanislava@trend.sk
Daniel Pšenák, Event Account Manager, psenak@trend.sk
Nina Dzedzinová, Customer Support specialist, dzedzinova@trend.sk
Ľubomír Jurina, vedúci redaktor TRENDU a gestor TREND konferencií, jurina@trend.sk

Viac o event managemente a podujatiach pod hlavičkou News and Media Events

TREND Analyses

Vladimíra Orgoňová, databázy, 208 22 131, orgonova@trend.sk
Katarína Šebejová, analytička, 208 22 177, sebejova@trend.sk

Ponuka TREND Analyses

Obchod a inzercia

Tomáš Dzurenda, head of B2B, +421 911 566 457, dzurenda@trend.sk
Adam Lovíšek, senior account manager, +421 911 566 459, lovisek@trend.sk
Pavol Darila, account manager, +421 910 753 311, darila@trend.sk
Lucián Rexa, account manager, +421 902 939 133, rexa@trend.sk
Marta Čurajová, account manager, +421 232 153 175, curajova@trend.sk

Hlavný kontakt - redakcia

Tel.: (02) 208 22 222
E-mail: redakcia@trend.sk
Všetky kontakty

Kontakt pre predplatiteľov

Eva Fráterová
Tel.: (02) 3215 3121-2
E-mail: predplatne@trend.sk

Kontakty pre inzerentov

Všeobecné dopyty: inzercia@trend.sk

Tomáš Dzurenda, Head of B2B
+421 911 566 457, dzurenda@trend.sk

Michal Jaroš, Digital Sales (Key Accounts)
+421 908 740 633, michal.jaros@7plus.sk