Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Výpis z obchodného a živnostenského registra online

Objednajte si výpis z obchodného alebo žinostenského registra online - rýchlo a bez čakania

  • výpis z obchodného registra všetkých registrových súdov alebo živnostenského registra všetkých okresných úradov v SR
  • aktuálne listinné výpisy použiteľné na právne úkony
  • jednoduché objednanie online
  • doručenie v nasledujúci pracovný deň, v BA kuriérom už do 3 h
  • cena za 1 výpis z OR je 6,50 €, cena za výpis zo ŽR je 12,50 €

Poskytovateľom služby je spoločnosť Davis &Morgan services s.r.o. ako zmluvný partner portálu TREND.sk. Pozrite si Všeobecné obchodné podmienky.

Kontakt::info@vypiszor.sk, 0948 115 110 (pon - pia 9:00 - 15:30)

Doručenie výpisu

Doporučený list 1. triedy: doručenie poštou nasledujúci pracovný deň po dni, v ktorom bol výpis obstaraný (cena doručenia je 1,50 € v SR a 2,60 € do Českej republiky).
Kuriér Slovensko: doručenie poštovým kuriérom nasledujúci pracovný deň po dni, v ktorom bol výpis obstaraný (cena doručenia je 5,90 €).
Kuriér Expres Bratislava: doručenie v Bratislave do 3 hodín od obstarania výpisu (cena doručenia je 7,00 €).

Spôsoby platby a obstaranie výpisu

Platba vopred::platba prevodom alebo vkladom na účet vo VÚB, a.s.. Výpis z obchodného registra je obstaraný ihneď po zaznamenaní úhrady a odoslaný na želanú adresu v pracovných dňoch do 15:00 (v prípade výpisu zo živnostenského registra do 13:00).
Platba po doručení výpisu: platba na základe faktúry po obstaraní a odoslaní výpisu. Výpis z obchodného registra je obstaraný bezodkladne po prijatí a potvrdení objednávky v pracovných dňoch do 15:00 (v prípade výpisu zo živnostenského registra do 13:00).

Ceny

Cena za výpis z obchodného registra: 6,50 €. Cena zahŕňa obstaranie 1 ks výpisu z obchodného registra ľubovoľnej obchodnej spoločnosti so sídlom na území SR použiteľného na právne úkony a vyhotoveného v listinnej podobe. V cene je započítaný poplatok za vyhotovenie výpisu. V cene nie sú započítané náklady na doručenie.
Cena za výpis zo živnostenského registra: 12,50 €. Cena zahŕňa obstaranie 1ks verejného výpisu zo živnostenského registra ľubovoľného subjektu so živnostenským oprávnením registrovaným na území SR, ktorý je použiteľný na právne úkony a vyhotoveného v listinnej podobe. V cene nie sú započítané náklady na doručenie.

Ceny sú konečné a nenavyšujú sa o DPH.