Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Aplikácie

TREND pre iOS a Android

Aktuálne aj archívne vydania magazínu s bonusovými videami a rozšírenými fotogalériami do vašich tabletov už v stredu popoludní. Nové verzie aplikácií sú rýchlejšie, stabilnejšie a umožňujú aj stiahnutie jednotlivých vydaní výhodnejšie zakúpených na našom webe.

V iOS je aplikácia TREND po nainštalovaní súčasťou tzv. Kiosku (Newsstand). V prostredí Android ide o samostatnú aplikáciu. Priamo v oboch aplikáciách si jedno vydanie môžete kúpiť za 2,79 € (Android), resp. 2,99 € (iOS), staršie vydania môžu mať nižšiu cenu. Ročné predplatné stojí 48 € (Android), resp. 49,99 € (iOS). Takéto predplatné však neobsahuje žiadne iné digitálne služby okrem sťahovania vydaní do danej aplikácie.

Predplatné priamo u vydavateľa je výhodnejšie: obsahuje nielen sťahovanie vydaní do aplikácie, ale aj neobmedzený prístup k obsahu na webe a mnoho ďalších výhod. Navyše je lacnejšie - jedno vydanie za 2,39 €, mesačné digitálne predplatné s automatickým obnovovaním za 3,99 €, ročné za 49 €, najobľúbenejšie predplatné print + digital za 80 €. 

S predplatným objednaným priamo u vydavateľa si nové aj archívne vydania (od 1/2011) môžete do aplikácie stiahnuť po zadaní rovnakého mena a hesla, aké máte v registrácii na TREND.sk. Prípadne sa predplatiteľská registrácia dá pomocou čísla faktúry vytvoriť priamo v aplikácii. Niekoľko ukážkových vydaní si môže každý stiahnuť bezplatne.

Pravidlá ochrany osobných údajov pri používaní aplikácií pre iOS a Android sú upravené podmienkami spoločností Apple a Google.

Daňový a odvodový kalendár pre iOS a Android - dôležité termíny na rok 2016

Celoročný prehľad termínov dôležitých povinností podľa aktuálnej slovenskej legislatívy nielen pre podnikateľov

Na blížiace sa termíny si v aplikácii môžete nastaviť personalizované pripomienky. Napríklad podľa toho, či ste alebo nie ste platiteľom DPH, či platíte preddavky mesačne alebo kvartálne, atď. Načasovanie pripomienok je voliteľné od 1 do 14 dní pred termínom. Veľká aktualizácia kalendára prichádza vždy v januári, menšie aktualizácie môžu byť vydané aj v priebehu roka. Aktualizácia dát kalendára prebehne pri spustení aplikácie a aktívnom dátovom pripojení automaticky, nie je nutné aplikáciu odinštalovať a znova stiahnuť (v prípade vydania updatovanej aplikácie, alebo ak sa v kalendári zobrazuje starý rok, to však odporúčame). Pozrite si aj textovú verziu kalendára na webe.

Pravidlá ochrany osobných údajov pri používaní aplikácií pre iOS a Android sú upravené podmienkami spoločností Apple a Google.

Spravodajskú aplikáciu TREND Reader pre iOS už nepodporujeme

Uložte si plochu záložku TREND.sk a vychutnajte si náš plne responzívny web, ktorý sa perfektne prispôsobí vášmu iPhonu, iPadu či zariadeniam s Androidom.

Hlavný kontakt - redakcia

Tel.: (02) 32 153 111
Všetky emailové kontakty

Kontakt pre predplatiteľov

Eva Fráterová
Tel.: (02) 3215 3121-2
E-mail: trendpredplatne@newsandmedia.sk

Kontakty pre inzerentov

Všeobecné dopyty: inzercia@newsandmedia.sk

Ladislav Ollé, Head of B2B
+421 907 717 044, ladislav.olle@newsandmedia.sk

Miroslav Klimo, Digital Sales (Key Accounts)
+421 915 891 358, miroslav.klimo@newsandmedia.sk