Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bentley ukázal pracovnú verziu modelu Bentayga

12.07.2019, 13:00 | jmr | © 2019 News and Media Holding

Bentley Bentayga je tým SUV, ktoré Bentley pomáha k omnoho lepším predajom. Je vlastne najpredávanejším Bentley aktuálne. Najnovším prírastkom do ponuky modelu je pracovne zameraná verzia nazvaná Businessman.

  • Tlačiť
  • 0

Na príprave verzie spolupracoval individualizačný tím Mulliner s krajčírstvom Huntsman. Bentazga Businessman má unikátny interiér s mnohými prvkami charakteristickými pre značku Huntsman. Rovnaká značka pomohla aj s vytvorením verzie Sportsman.

V oboch prípadoch je v interiéri použitá károvaná látka známa pre odevnú značku. Verzia Sportsman je zameraná na lov na vidieku, pričom károvaná látka je na dverách pasažiera a vodiča. Ku červenému laku karosérie nakombinovali dizajnéri modrý interiér a bledé drevené obklady.

Bentley Bentayga Huntsman - dverové výplne majú vlastný štýlZdroj: Bentley

Verzia Businessman je skôr temná, pretože využíva mnoho čiernych prvkov. Károvaný poťah je znova na výplniach dverí, ale aj na vaku na zadnej časti predných sedadiel. Obklady interiéru sú z karbónu.

V prípade, že by pracovná poľovačka bola únavná, môžu účastníci využiť aj šachový set. Je umiestnený v zásuvke pokrytej znova opakujúcim sa povrchom Huntsman. Oba kusy z tejto série sú v ponuke v showroome Jack Barclay. Ku autu je ako bonus sako, ktoré bude odovzdané pri preberaní vozidla.

Motoricky sa nič nemení a obe verzie budú mať vrchol z ponuky, prepĺňaný motor s usporiadaním W12.

Bentley Bentayga Huntsman - šachový set nie je štandardom nikde indeZdroj: Bentley

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Bentley, Bentley Bentayga

Diskusia (0 reakcií)