Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bugatti spravilo s módnou značkou Hermés špeciálny Chiron

24.01.2020, 13:00 | jmr | © 2020 News and Media Holding

Bugatti má bohaté možnosti personalizácie svojich modelov presne podľa požiadaviek zákazníkov. Avšak jeden zákazník požadoval spoluprácu s módnou značkou Hermes. Vznikol tak jediný a jedinečný model Chiron by Hermés.

  • Tlačiť
  • 0

Nový majiteľ, Manny Khoshbin, realitný mogul z Kalifornie, si túto kombináciu objednal už v roku 2016 a reálne sa k nemu auto dostalo až teraz. Základom je, samozrejme model Chiron s motorom W16 s objemom 8 litrov a výkonom 1 107 kW (1 500 k).

Ku základnej výbave pribudla presklená strecha, ale hlavné sú detaily, na ktorých spolupracovala práve módna značka. Predná maska chladiča má mriežku so špecifickými tvarmi otvorov je naozaj iba na tomto konkrétnom kuse.

Farba auta je béžovo-biela. Pripomína nemecké taxíky, ale oficiálne sa volá Hermés Craie, čo je vlastne kriedová biela. Dôvodom bola požiadavka, aby bolo auto elegantné, jednoduché, ale aj tak vyžarovalo luxus. Do farby je lakovaný aj zadný nárazník, čo pri ostatných kusoch jednoducho nie je. Pozorné oko si určite všimne gumové bloky, ktoré sú nutné pre autá jazdiace v USA.

Bugatti Chiron by Hermés (2)Zdroj: Bugatti

Interiér má podobnú farebnú schému a tiež charakteristické látky. Motív koňov Hermés Courbettes je možné vidieť na viacerých plochách. Celý interiér má špeciálne označenie Dressed by Hermés na samostatnom štítku.

Nie je jasné, koľko takáto špecialita stojí, ale aktuálne sa dá na trhu jazdených áut kúpiť tento model niekde medzi tromi a štyrmi miliónmi eur.

Bugatti Chiron by Hermés (6)Zdroj: Bugatti

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Bugatti, Bugatti Chiron

Diskusia (0 reakcií)