Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bratislavský dopravný inšpektorát od pondelka 1. februára na novej adrese

29.01.2016, 10:30 | lmi | © 2016 News and Media Holding

Nekonečné rady, chaotické vydávanie čísel a niekedy i nejasnosti pri informovaní, to všetko sprevádzalo známy Krajský dopravný inšpektorát na Kopčianskej ulici v bratislavskej Petržalke. Aj keď ste niekedy prišli už hodiny pred oficiálnym začiatkom práce policajtov, nemuseli ste sa v daný deň dostať.

  • Tlačiť
  • 0

Miesto, kam musel zájsť každý, kto kúpil alebo predal auto alebo robil iný administratívny úkon, napríklad vývoz, zmenu evidenčných čísel, dokladov a podobne, sa presťahuje do úplne nových priestorov.

Dopravný inšpektorát otvorí v pondelok 1. februára v Klientskom centre štátnej správy na Tomášikovej ulici v starej budove nábytkového domu Ikea. Nachádza sa hneď vedľa centrály Slovenskej sporiteľne.

Inšpektorát tam bude spolu s ďalšími úradmi, a to Okresným úradom Bratislava, odborom cestnej dopravy a pozemných komunikácií, odborom všeobecnej vnútornej správy s agendou osvedčovania listín a overovania podpisov, agendou štátneho občianstva a zmeny mena a priezviska.

Neprehliadnite

Okrem toho bude v Novom Meste sídliť aj odbor živnostenského podnikania, odbor starostlivosti o životné prostredie, pozemkový a lesný odbor, odbor krízového riadenia, majetkovoprávny odbor, odbor školstva, odbor výstavby a bytovej politiky, odbor opravných prostriedkov a organizačný odbor.

Ďalej Okresné riaditeľstvo Policajného zboru Bratislava I a III, oddelenie dokladov odboru poriadkovej polície a tiež podateľňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bratislave.

Úradné hodiny všetkých pracovísk budú zjednotené na nasledovné časy: v pondelok, utorok a vo štvrtok od 8. do 15. hodiny, v stredu od 8. do 17. a v piatok od 8. do 14. hodiny. Z dôvodu sťahovania dnes niektoré úrady nefungujú, informovalo pred časom ministerstvo vnútra.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)