Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Floridská firma má nový projekt Defenderu

15.11.2017, 05:00 | jmr | © 2017 News and Media Holding

Land Rover Defender je v USA celkom nedostatkovým tovarom, jeho cena sa šplhá do slušných výšin. Vlastne tak vysoko zostáva aj v Európe. Je zaujímavé ako veľmi si drží hodnotu. Aj staré kusy sú stále cenovo celkom vysoko. Aj preto East Coast Defenders pristupuje k zušľachteniu opatrne.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Land Rover

Na príprave nového modelu schovaného pod označením Project Barbour naviac úpravca spolupracoval s odevnou firmou Orvis a Barbour North America. Po modeloch Punisher a Ironhorse je to ďalší a znova iný Defender z floridskej dielne.

Defender so soft topom je nalakovaný zelenou farbou Coniston a rovnakou farbou sú nalakované aj disky kolies. Ku farbe karosérie ladí béžová látková strecha s logom výrobcu športového oblečenia. Celkovo je zvonka tento Defender naozaj vkusne skombinovaný.

Land Rover Defender Barbour Project 03Zdroj: East Coast Defenders

Interiér dostal, na ozvláštnenie, volant Momo Indy a sedadlá zase vylepšili poťahy zo série Barbour Tartan. Vo dverách je naviac vrecko uzatvárateľné zipsom. Zvuk naftového motora bude prerážať hudba z reproduktorov Infinity s rádiom Kenwood.

Zvuk naftového motora, najmä v tomto prípade nebude kameňom úrazu, keďže ho nahradil benzínový osemvalec. Je spojený s manuálnou päťstupňovou prevodovkou. Nič z úprav však nezhoršilo jazdné vlastnosti v teréne.

Land Rover Defender Barbour Project 04Zdroj: East Coast Defenders

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Land Rover

Diskusia (0 reakcií)