Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Hitlerov Super mercedes: symbol propagandy Tretej ríše dajú do dražby

28.12.2017 | TASR

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

28.12.2017 | Bellarmino

Kto rozhodol o tých desiatich percentách? To sa už stalo normou, že človek nesmie kúpiť ani vozíček bez toho, aby musel naklusať do múzea neodhaliteľnej lži?
Prirážka, daňová potupa, premyslite si, čo nakupujete, odteraz iba bajúze od Stalina a parochne od Churchilla.

28.12.2017 | Bellarmino

Predávajúci stanovil podmienku, alebo súdruh vláda spísal nariadenie, alebo súdruhovia podvládovia, alebo angažovaní dražobníci sa zriekli odmeny?
10 % poputuje komunistickým politrukom, čo začnú „vzdelávať ‟, aby mohli občianstvo informovať o neuskutočnených prízrakoch a ako je nutné proti nedokonanému bojovať, aby sa nezopakovalo, ale pritom si nevšímať žiadne iné vraždenie, predovšetkým súčasné. Takže „spojenecké‟ vojská kamarátov v zbrani súdruhov Stalina, Churchilla, Roosevelta a tých ďalších nijaké ukrutnosti nenapáchali a preto nie je nutné si ich pripomínať. Oni dokonca ani nekradli, iba konfiškovali. Zhadzovali holubice mieru, aby zverstvá zastavili. V tejto úžasnej tradícii pokračujú dodnes, krásny je ten svet od roku 1945.