Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Hviezdne vojny zlákali aj Renault Zoe

20.12.2017, 09:30 | jmr | © 2017 News and Media Holding

Renault asi ťažko umiestni produkty do Hviezdnych vojen. Veď tie nie sú séria filmov s Jamesom Bondom, kde to možné je. Ale využitie jednej z najznámejších filmových sérií v marketingu je možné aj inými spôsobmi. Model Zoe tak dostane Star Wars edíciu.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Renault

Edícia je uvedená pri príležitosti príchodu najnovšieho dielu ságy s názvom The Last Jedi. Vesmírna sila bude sprevádzať malý hatchback s elektrickým pohonom a teoretickým dojazdom až 400 kilometrov, podľa NEDC.

Exteriér vylepšili nálepky s tematikou Hviezdnych vojen. Millenium Falcon, hviezdna loď z filmu, zdobí prednú kapotu, strechu, ale aj veko batožinového priestoru. Ku celku ešte prispievajú dva odznaky s logom filmu na predných blatníkoch.

Hviezdne vojny prinesú Zoe aj lepšiu výbavu. Štandardne bude mať parkovaciu kameru, hudobnú aparatúru Bose, 17-palcové zliatinové disky Techrun a vstavanú podporu wi-fi. Na výber bude viacero farieb karosérie. Okrem bielej Glacier to bude aj perleťová biela, sivá Titanium a čierna Etoile.

Renault Zoe Star Wars Edition 03Zdroj: Renault

Logá Star Wars sú tiež viditeľné na nástupných lištách. Celkovo interiér vyzerá inak kvôli použitiu špecifickej fialovej farby na viacerých miestach. Je na niektorých prvkoch prístrojovej dosky, na výduchoch klimatizácie, ako lemovanie reproduktorov, či na prešití kobercov.

Automobilka ho síce prezentuje už teraz, ale objednať sa bude dať až v marci 2018. Presne vtedy príde do kín aj samostatný film o Hanovi Solovi. Dovtedy bude možné auto len predobjednať, aj to iba vo Francúzsku. Celkovo vznikne 1 000 kusov Zoe Star Wars.

Renault Zoe Star Wars Edition 05Zdroj: Renault

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Renault

Diskusia (0 reakcií)