Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Hyundai prináša aj pre Tucson športový vzhľad N-line

25.03.2019, 13:00 | jmr | © 2019 News and Media Holding

Hyundai pracuje na výkonnom modeli Tucson N. Ale ten má ešte čas, preto automobilka predstavila aspoň vizuálneho športovca. Tucson dostane, podobne ako i30, verziu N-line so športovými vizuálnymi doplnkami.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Hyundai

Tucson vyšperkovaný do športového štýlu má kopačky s priemerom diskov 19 palcov. Sú lakované tmavou farbou, aby ladila s ostatnými tmavými prvkami odlišujúcimi N-line od ostatných štandardne vyzerajúcich verzií.

Športovejšia vizuálna alternatíva prichádza aj so zmenenými nárazníkmi. Inšpirácia menším i30 s rovnakým balíkom sa uprieť nedá. Všetky doplnky sú tmavé. Čierny je aj spojler nad zadným oknom. Aby bolo ešte jasnejšie, že tento Tucson je trochu iný, tak má aj čiernu mriežku chladiča.

Zmenou štýlu prešli aj denné LED svetlá. Sú vo forme šípok v nárazníku, v jeho novej časti. Niekoľko zmien sa udialo aj vnútri. Veľa prvkov získalo prešívanie červenou niťou. Pribudli aj hliníkové pedále a niekoľko miest nesie logo N.

Hyundai Tucson N-line - spojler má tiež temnú témuZdroj: Hyundai

Tým, že ide len o vizuálny balík nemožno čakať žiadne výkonové úpravy. Na výber je dokonca aj pohon prednej nápravy, popri pohone všetkých kolies. Takisto prevodovka môže byť buď šesťstupňový manuál, alebo sedemstupňový automat.

Základom ponuky bude benzínový agregát s objemom 1,6 litra a výkonom 128 kW (174 k). Naftový 1,6-litrový motor ponúkne 100 kW (136 k) a najviac výkonu prinesie naftový dvojliter, ktorý predvedie 135 kW (184 k).

Hyundai Tucson N-line - najvýraznejšie vnútri pôsobí radiaca pákaZdroj: Hyundai

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Hyundai

Diskusia (0 reakcií)