Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Mercedes Marco Polo môže mať aj športovejší vzhľad

23.01.2020, 10:30 | jmr | © 2020 News and Media Holding

Mercedes má ponuku úžitkových vozidiel, tých stredných rozdelenú na viacero sekcii, rovnako ako to má Volkswagen s T6.1. Okrem základného dodávkového Vita prechádza až po osobnú verziu označenú ako trieda V. A obytnú verziu predstavuje Marco Polo.

  • Tlačiť
  • 0

V ponuke na niektorých trhoch bude mať Marco Polo špeciálnu verziu Premium Sport. A tá presne názvom naznačuje čo sa mení. Auto dostalo športovejšiu vizáž. Základom dizajnových zmien je použitie osemnásťpalcových zliatinových diskov a chrómových prvkov v nárazníkoch.

Konštruktéri použili aj tuhšie a nižšie pružiny. Balík bude dostupný už onedlho a spraví tak z Mercedesu Marco Polo trochu športovejšie MPV s možnosťou prespania a možnosťou kuchyne s umývadlom.

Mercedes-Benz Marco Polo - už využíva MBUXZdroj: Mercedes-Benz

Ešte zaujímavejšou novinkou bude systém MBAC, čo je skratka od Mercedes-Benz Advance Control. To bude štandardom pre všetky verzie Marca Pola. Systém používa dotykový displej s uhlopriečkou 10,25 palca a prepojený telefón s nainštalovanou aplikáciou. Systém je akousi nadstavbou ku MBUX.

Cez aplikáciu tak bude možné sledovať aj stavy nádrží na pitnú a odpadovú vodu, stavy nabitia doplnkových batérií a tiež ovládať nezávislé kúrenie a klimatizáciu. Dokonca bude možné z telefónu vysúvať strešný stan, či meniť osvetlenie a ovládať audiosystém.

Mercedes-Benz Marco Polo - cez mobil je možné ovládať viacero funkciíZdroj: Mercedes-Benz

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Mercedes-Benz, Mercedes-benz triedy V

Diskusia (0 reakcií)