Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

MINI s cestovno-automobilovou súpravou pre psov.

19.11.2019, 00:05 | PR

Inzercia | MINI v rámci uvedenia nového modelu automobilu prináša so spoločnosťou Poldo Dog Couture exkluzívnu cestovnú súpravu pre psov.

  • Tlačiť

Tá umožní malým priateľom stráviť cesty v MINI automobile v ešte väčšom pohodlí a bezpečí. Práve tieto dva parametre sú základnými bodmi, ktoré spájajú MINI a milánsku značku Poldo Dog Couture. Tá bola založená dvoma priateľmi, ktorí roky pracujú v módnom priemysle a ktorí sa sústreďujú na zdokonalenie mäkkých a odolných materiálov s cieľom obliecť štvornohých priateľov s vkusom a bez obetovania slobody pohybu.

Elegantná cestovná súprava pre psov v rafinovanej krabici s umiestnením vo veľkom kufri MINI Clubman obsahuje:

  • Textilnú prikrývku s viacerými funkciami, ktorá chráni sedadlá a umožňuje psovi cestovať v pohodlí a počas cesty sa dá dodatočne využiť, napr. na piknik.
  • Vodítko a golier, ktorého strednú časť je vymeniteľná.
  • Bezpečnostné vodítko, ktoré je možné pripnúť pomocou bezpečnostného pásu.
  • Kožený obal s dvoma potravinárskymi cestovnými miskami zo silikónu.

Súpravu pre psov je možné zakúpiť u participujúcich talianskych MINI predajcov alebo na webovej stránke poldodogcouture.com. 

Poldo Dog Couture je luxusná značka špecializujúca sa na dizajn rafinovaného oblečenia pre psov. Značka ponúka širokú škálu oblečenia a vycibrených doplnkov prispôsobených pre pohodlie psov rôznych veľkostí a s osobitnou pozornosťou na majiteľov, ktorí sa radi starajú o svoje zvieratá tak, ako sa starajú sami o seba. Strihy sú klasické aj trendy a sú inšpirované nadčasovou výrobou v talianskom štýle.

Nové MINI Clubman kombinuje zábavnú jazdu MINI s vysokou úrovňou všestrannosti pre denno-denné cestovanie, ale i na cesty na veľké vzdialenosti. Štyri bočné dvere a päť sedadiel so všestranným batožinovým priestorom za dvoma zadnými delenými dverami zaručujú vysoký stupeň funkčnosti a kreatívneho využitia priestoru - tak charakteristické pre MINI. Komfort, všestrannosť a bezpečnosť sú preto charakteristiky, ktoré ponúka nové MINI Clubman cestujúcim a ich štvornohým priateľom.

  • Tlačiť

Tagy PR články