Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Najlacnejšie PZP získate vďaka ŠPZ

10.05.2019, 00:00 | PR

Inzercia | Uzatvoriť povinné zmluvné poistenie na pobočke poisťovne je históriou. Moderní vodiči uzatvárajú online PZP podľa ŠPZ.

  • Tlačiť

PZP porovnávač ŠetriSova.sk umožňuje uzatvoriť si PZP podľa ŠPZ. Majitelia vozidiel sa zhodnú na jednom – nechcú platiť zbytočne drahé poistenie auta. Cena PZP sa odvíja predovšetkým od samotného vozidla, výkonu motora a objemu valcov. Keď si urobíte PZP porovnanie a napíšete ŠPZ vášho auta, ŠetriSova nájde PZP šité na mieru vášmu vozidlu. Za poistenie auta nebudete platiť ani cent navyše. Práve naopak! Vďaka tomu, že si uzatvoríte PZP online, získate najlacnejšie PZP na Slovensku.

Pokiaľ vášmu vozidlu ešte nebola pridelená ŠPZ, môžete vpísať technické údaje vozidla ručne. PZP porovnávač ŠetriSova vám umožní uzatvoriť PZP online bez ohľadu na to, či má vaše vozidlo priradené EČV alebo nie. Tento údaj za vás odborníci zo ŠetriSovy doplnia neskôr. k PZP uzatvorenému cez portál ŠetriSova.sk totiž získate nielen najlepšiu cenu poistenia, ale aj bezplatný servis počas celého trvania zmluvy!

  • Tlačiť

Tagy PR články