Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Aké bude nové luxusné SUV z Bratislavy? BMW X6 by sa malo triasť

11.04.2017 | jmr

Diskusia (11 reakcií) Pravidlá diskusie

12.04.2017 | Emasculate

Ježiš sa už neposerrme z toho súv "z Bratislavy". V tej Bratislave sa bude len montovať, čo je činnosť niekde medzi tým čo zvládne opica a robot. A oproti tým dvom to zrejme ten Bratislavčan spraví najlacnejšie, čo je prakticky výlučny dôvod prečo to montuje on.

Mimo toho to nemá s Bratislavou nič spoločné, 99.9% majiteľov ani nebude tušiť ze to skladal nejaký slovak, pretože ani nieje v záujme audi aby to nejak propagovali. Tak uberme z tých národných mindrakov, je to komické.

12.04.2017 | Roman Kanala

V Nemecku montované autá nedosahujú takú kvalitu, lebo ich tam robia Turci. Podobne má VW mindráky z Čechov. Oktávia im žrala z trhu Passatov, tak im zakázali silné motory a plnú výbavu.

12.04.2017 | sunkaster1

chod sa pozriet do bratislavskeho vw, ako sa dnes auto vyraba. naozaj chod sa tam najprv pozriet a potom rob mudreho. lebo pisat o veciach, o ktorych clovek nema ani paru, vie aj hocijaka opica, o robotoch iu ani nehovorim.

nikto nema mindraky z toho, ze sa u nas robia taketo auta. ti mudrejsi su skor radi, a ti primitivnejsi tukaju do klavesnice a zo strbavych ust im na klavesnicu vypadava zle pozuty banan.

12.04.2017 | Andrej_sk

Si nepochopil. Ze sa v ba bude vyrabat taketo auto, vieme len my. Nikto z majitelov tychto aut v zahranici neriesi a nejasa ze ma auto z SK. Ma nemecke auto. Bodka. Nie je to pre nas ziadna reklama, NIKDE OKREM Slovenska sa o tom nehovori.
Ked hovorim s beznymi anglicanmi, nemaju predstavu, se su u nas 4 automobilky, vratane ich jaguaru. A ze Mini sa nevyraba len v UK, ale aj v Rakusku.
Ani pri Audi neriesia ci je z Madarska ci z Ingolstadtu ci Ba. Presne tak ako u nas malokto zaregistroval ze sa vyroba BMW X3 z rakuska kompletne presunula do ameriky, kde sa vyrabali ostatne X-ka.

12.04.2017 | LPB

Percento nákladov na mzdy je malinké. Okrem montovačov tam robí veľa iných ľudí prácu vysoko kvalifikovanú.

Niekomu to myslí, niekto je zručný, niekto bol obdarený obojim. Tých, čo sa im nedostalo ničoho, tam asi nenájdeš. Som rád, že ešte všetci z prvých troch skupín z SK neutiekli...

20.04.2017 | salamoon

si to nepochopil... taketo titulky maju navodzovat dojem, ze nie sme az takou koloniou...

24.04.2017 | Leo29

No to ale nieje vôbec pravda!!!

Rozpisovať sa tu asi nemá veľmi zmysel ale nie všetko čo v nemecku nakreslia aj v reále funguje. Bratislava má vlastnú produktovú techniku kde ľudia reálne vymýšľaju technické riešenia pre tie vozidlá a konzultujú s vývojom v DE a koordinujú nasadenie vo vozidle.

12.04.2017 | steve555

Titulok v štýle Nového času. Ach jaj, kam to Trend smeruje ...

12.04.2017 | oko

hlavne tie koncovky vyfukov

17.04.2017 | Ivana House

NEVIEM SI POMOCT, ALE TA ZADNA CAST JE FEST DOKATOVANA. DESIGNER BOL NA KOKAINE?

17.04.2017 | Ivana House

A TIE LESKLE PLASTY V INTERIERI? FUUUUJ. PRIPOMINA MI TO NACANCANE KOREJSKE AUTA.
LESKLE PLASTY SU NACHYLNE NA ODSTLACKY A SKRABANCE. PO POL ROKU POUZIVANIA TO BUDE VYZERAT OTRASNE.