Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Peugeot Expert predvádza športovú výbavu, ale iba vizuálne

03.01.2020, 10:00 | jmr | © 2020 News and Media Holding

Peugeot má v ponuke Traveller, čo je komfortnejšia verzia Experta. Ale športovú výbavu automobilka postavila práve na ľahšom a menej vybavenom kuse. Expert Sport Edition však bude mať geografické obmedzenie dostupnosti.

  • Tlačiť
  • 0

V ponuke Expertu na britskom trhu, na ktorý bude Sport Edition určený, bude nad výbavou Asphalt. Rozdielom, exteriérovým, bude použitie sedemnásťpalcových zliatinových diskov lakovaných čiernou farbou a tiež sivo-modrých nálepiek nielen na boku, ale aj v zadnej časti. Predok ostáva úplne bez zmien.

Do interiéru sa dostala iba bohatšia výbava. V sériovom zozname je automatická klimatizácia s dvomi zónami. Okrem čiernej farby bude Sport Edition na výber aj s bielym a sivým lakovaním. V ponuke však bude iba so jedinou veľkosťou.

Výber však bude obsahovať niekoľko verzií. Na prepravu nákladu bude vhodný klasický plechový van s objemom na náklad dosahujúcim 5,3 metra kubického a s nosnosťou až 1 458 kilogramov. Druhou možnosťou bude Crew Van s dvomi radmi sedadiel až pre šesť pasažierov. Crew Van ponúkne stále 3,2 metra kubického objemu pre náklad a nosnosť 1 308 kilogramov.

Základnou verziou a zároveň prvou, ktorá sa objaví na britskom trhu je zaplechovaný van s motorom s výkonom 88 kW (120 k). Vrchol ponuky však príde už tento rok a bude mať dvojlitrový naftový motor s výkonom 130 kW (177 k) a s automatickou prevodovkou s ôsmimi prevodovými stupňami.

Peugeot Expert Sport Edition - okrem plechového vanu bude v ponuke aj šesťmiestny Crew VanZdroj: Peugeot

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Peugeot, Peugeot Expert

Diskusia (0 reakcií)