Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pozerať do mobilu v aute je fakt hlúposť. Poučte sa

06.06.2018 | Jozef Tvardzík

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

06.06.2018 | Roman Kanala

Po Bratislave ma viezlo zvieratko v terénnom Mercedese. V Karlovej Vsi je obmedzená rýchlosť na 40 km/h. Kričím naň, zvieratko, zvieratko, vezmi labku z plynu. Zvieratko, že čo je. Ja mu hovorím, veď ideš 80. A že no a čo. Ja mu hovorím, že vo Švajčiarsku by šlo do basy za všeobecné ohrozenie pri prekročení rýchlosti o viac, ako 31 km/h. Zvieratko vzalo labku z plynu a hovorí, že má rado ten fúrik, lebo dobre zrýchľuje, dobre brzdí, je z neho dobrý výhľad a cíti sa v ňom bezpečne. Ja mu hovorím, že hej, terénne auto ideálne na zmrzačenie chodca. Zvieratko potom už dávalo pozor, ale nie som tam každý deň. Bratislaváci jazdia ako dobytok. Všetci.

06.06.2018 | PaloK

Počuli sme slovo Kanalovi.

Lebo na Švajčiarsku jazdia všetci slušne. Všetci.

Kanalovi vďaká.

07.06.2018 | maxi

Boli ste už vo Švajčiarsku?

06.06.2018 | shaggy

Po Švajčiarsku ma viezlo veľmi dôležité zvieratko. Vravím mu: "Poznáš Kanalu?". Zvieratko na to: "Nie, čo to je?".
Ja vravím: "To je taký údajne uznávaný informatik, robí na univerzite a celé dni píše slohy po webe".
Zvieratko na to: "Tak ten určite nebude uznávaný, nikto uznávaný by nemal čas vypisovať litánie po internete".
Tak sme sa obaja zasmiali na všeobecnej pravde a išli ďalej rýchlosťou menšou, než povolená rýchlosť + 31km/h.

07.06.2018 | maxi

@Shaggy
To naozaj fandíte cestným pirátom????

08.06.2018 | shaggy

To ozaj ťa nenaučili čítať s porozumením?

06.06.2018 | IvanPe

Vcera ma skoro zrazilo Mercedes s spz Viedne, ked som sa ho spytal ci mu to nevadi odpovedalo mi to ze kedze je na Slovensku tak je to predsa normalne a islo to dalej. Kedze sa pred tym cely rozhovor odohraval v nemcine presiel som do slovenciny aby moj zvucny hlas pocul kazdy na parkovisku a aj mu rozumel. A ze som bol! vyrecny.
Dufam ze hanba ktoru to zazilo bude stacit nabuduce ak nie potom ho skusim poucit inak.
V Bratislave sa aj kulturni inteligenti sa stavaju zvieratkami, je moja skusenost. Najma ti z MI, MA, SP, GL, SL, a velke zvieratka z PK, ale nielen.

06.06.2018 | bluehen

Omg toto je co? Co ma stym mobil? Jednoducho klasika - chyba v najzakladnejsom nastaveni krizovatky - alebo posledny pokus ako vyzmykat nejaku sekundu hoci aj na ukor bezpecnosti ... O pankovi sa sice predpoklada ze je vzor statu lebo inseminuje, chodi s detmi a psami, ale vystartovat ked vidi ze sa mu ruti oproti auto co nebrzdi a chce prefrcat no neviem.

07.06.2018 | mazopapagaj

dufam, že ti unikla len pointa článku.
Je jedno ako je nastavená križovatka (na SVK je ich dosť nastavených zle) keď vodič nesleduje farbičky na semafóre, ale na instagrame

08.06.2018 | Sobansky

+++