Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prezreli sme si inovovaný Ford Transit, toto je 5 najdôležitejších noviniek

07.10.2019 | jmr

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

08.10.2019 | Vlasko

Na tej druhej fotke to aky fajny zlty Ford Transit ? To uz hned utekam k dilerovi :-)

11.10.2019 | Truhlik999

Kupovat auto od firmy, ktora neuznava vlastne zarucne podmienky, navyse ktora nediokaze ani lokalizovat system do jazyka zakaznika, ktora nema v tejto krajine ani poriadne vlasdtne zastupenie... Ktora taktovpohrda zakaznikom..

Tak kupit forda moze len nesvojpravny sadomasochista

21.10.2019 | Roman Kanala

Kedysi som mal Forda. Atmosférický dvojliter RS2000 s červeným nemeckým motorom. Motor výborný, podvozok taký, že do stovky som ani nepostrehol, či stojím, či idem. Na iných autách to je do 40 alebo do 60. A auto bolo krásne zelené.

Ale inak všetko nanič. Auto ako skladačka lego. Fúkanie vzduchu na predné sklo vyriešené tak zle, že predné sklo muselo byť elektricky vyhrievané, lebo v zime sa rosilo a mrzlo. Rozvodná skriňa s poistkami urobená tak, že v lete 2003, keď bolo tak teplo, sa cín roztiekol a vyskratoval ventiláciu, tak som bol tisíc kilometrov na slnku ako sardinka vo vlastnej šťave. Napokon som ho predal, už som ho nemohol.