Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Škoda Kamiq bude mať terénnejší výzor ako Scoutline

20.01.2020, 10:00 | jmr | © 2020 News and Media Holding

Automobilka z vedľajšej krajiny, z Českej republiky, to má pekne rozdelené. V ponuke väčších modelov existujú verzie Scout. Ale tie majú štandardne pohon všetkých kolies. Pre menšie modely, ktoré pohon 4x4 nepodporujú je to len výbava s označením Scoutline.

  • Tlačiť
  • 0

Model Škoda Kamiq Scoutline prichádza po lajfstajlovo-športovo ladenom Monte Carlo. Od ostatných modelov sa táto terennejšia alternatíva bude líšiť niektorými prvkami karosérie vyvedenými v striebornej farbe.

Celé auto je lemované plastom, čo znamená, že čierne lemy pribudlo na blatníkoch a prepája ich čierny plastový prah. Bok naviac riadne označuje logo verzie umiestnené na prednom blatníku z oboch strán.

Do rovnakej striebornej farby akú má difúzor, bez imitácií koncoviek výfuku, majú aj spätné zrkadlá a tiež strešné pozdĺžne nosiče. Tieto prvky sú dostatočné, aby sa Kamiq Scoutline odlíšil od ostatných bežnejších verzií. Nič viac na odlíšenie netreba a LED zadné svetlá v sérii si všimne, popri ostatných zmenách, málokto.

Škoda Kamiq Scoutline - pohon všetkých kolies nebude v ponukeZdroj: Škoda

V štandarde bude mať Kamiq Scoutline aj dekoračné lišty pripomínajúce drevo, konkrétne jaseň. Pedále s hliníkovými plochami až tak neprekvapia, ale vytvárajú ešte lepší dojem z interiéru. Sedadlá však majú špeciálny poťah z priedušnej látky ThermoFlux.

Nepriame osvetlenie plôch je zabezpečené LEDkami, ktoré môžu vyžarovať červenú, biely, alebo žltú farbu. V ponuke agregátov budú tri benzínové motory, jeden naftový a jeden plynový, ktorý spaľuje CNG a vystupuje ako G-Tec. Výkonové spektrum bude siahať od 66 kW (90 k) po 110 kW (150 k).

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Škoda, Škoda Kamiq

Diskusia (0 reakcií)