Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vorsteiner spravil balík pre Teslu Model 3

04.07.2019, 10:00 | jmr | © 2019 News and Media Holding

Tesla Model 3 je veľmi úspešný model elektrického vozidla. Lenže úprav na tieto autá je skromnejšie ako existuje na vozidlá so spaľovacími motormi. Aktuálne sa na túto cestu vydal Vorsteiner, ktorý pripravil balík vizuálnych vylepšení pre tento model.

  • Tlačiť
  • 0

Auto vyrábané v americkej Kalifornii sa pod vedením úpravcov zmenilo na pohľad. Celá úprava je dostupná už teraz, ale Vorsteiner zatiaľ nezverejnil cenovky jednotlivých jeho častí.

Vzhľadom na to, čím vlastne Tesla Model 3 je ide iba o vizuálne vylepšenia. Balík pre elektromobil pozostáva z predného spojleru v spodnej časti nárazníka, z rozšírení prahov a upravenej zadnej časti. Spojler na kufri je decentný, ale difúzor priam kričí, že toto je upravené auto.

Tesla Model 3 Vorsteiner - difúzor nemá otvory na výfukyZdroj: Vorsteiner

Disky s priemerom 21 palcov obúvajú pneumatiky, ktoré nepatria do ekosekcií ponuky gumárenského giganta Michelin. Obutie nesie označenie Pilot Super Sport. Vorsteiner pomenoval tento projekt Volta. Úpravy na pohonnom ústrojenstve sa nekonali. Veď už samotná Tesla ponúka obstojné výkony.

Dojazd verzie s najväčšou kapacitou batérie je až 500 kilometrov, pričom najvyšší výkon, ktorý dokáže Model 3 ponúknuť je 353 kW (473 k). To stačí na zrýchlenie z nuly na stovku za 3,4 sekundy. Maximálna rýchlosť verzie AWD Performance Long Range je 260 kilometrov za hodinu.

Tesla Model 3 Vorsteiner - obutie dodáva MichelinZdroj: Vorsteiner

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Tesla Model 3, Tesla Motors

Diskusia (0 reakcií)