Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vynovená Toyota C-HR bude mať aj Android Auto

09.10.2019, 14:30 | jmr | © 2019 News and Media Holding

Toyota má hybridy v každom modelovom rade. Teda okrem Landcruiseru a Hiluxu, ale v bežných osobných autách už nepoužíva naftové motory. Presne toto platí aj pre crossover so siluetou takmer ako kupé, pre C-HR. Tento model aktuálne prešiel modernizáciou.

  • Tlačiť
  • 0

Inovácia prináša nové stvárnenie nárazníkov a prednej masky chladiča. Pre všetky úrovne výbavy Toyota pridá štandardne LED predné svetlomety. Do ponuky sa dostanú aj nové farby karosérie, napríklad červená Supersonic, či oranžová Hot Lava.

V intriéri bude štandardne sivý strop, čo má podporiť vzdušnosť interiéru. A C-HR bude podporovať ako Apple CarPlay, tak Android Auto a dokonca aj Amazon Alexa. Všetko bude zobrazovať displej s uhlopriečkou 8 palcov.

Toyota C-HR - pár zmien je aj na zadných svetláchZdroj: Toyota

Konštruktéri zapracovali aj na podvozku, ktorý má byť komfortnejší, ale zároveň má ponúkať dobré jazdné vlastnosti. Najväčšou novinkou vozidla však bude pohonná sústava. Ku známemu 1,2-litrovému benzínovému motoru a hybridu s 1,8-litrovým motorom a výkonom 90 kW (122 k) pribudne nová alternatíva.

Nová pohonná jednotka príde do C-HR z modelu Corolla. Je ňou hybrid označený slovným spojením Dynamic Force. Ten má celkový výkon 135 kW (184 k). Podobne teda ako aj Corolla bude mať C-HR možnosť voľby z dvoch hybridných sústav.

Toyota C-HR - Apple CarPlay nie je problémZdroj: Toyota

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Toyota, Toyota C-HR

Diskusia (0 reakcií)