Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Za stáčanie kilometrov budú hroziť pokuty aj desiatky tisíc eur

24.11.2015 | Zuzana Kollárová

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

25.11.2015 | maugli2

To si teda počkám na znenie zákona, ale už vidím, že zas niekto, kto nič nevie, chce riešiť veci, ktoré ani nie sú taký veľký problém a zároveň vytvoriť nejaké tie trafiky. Ako inak ako trafikou nazvať nejaký orgán-databázu o km áut? Tie info sú tu aj dnes na ko.sk. Však treba pochopiť, že zmeny ktoré sa na km robia sa obyčajne týkajú vozidiel do 4 r., ktoré nemajú žiadnu historiu STK. Navyše, tie autá, keď prichádzajú na SLovensko zo zahraničia menia km ešte pred príchodom na KO. Špecialitou je pstih za stáčanie km. Tak som zvedavý, ako to komu dokážu. Bolo by to možné len vtedy, keby RJ áut mala historiu, ktorá by bola nezmazateľná, čo z ekonomických dôvodov nebude nikdy.

03.12.2015 | František Repka

Snad klepnu smelinarom po prstoch, ktori stacaju kilometre a predavaju ich na internete ako keby sa nechumelilo za poriadne palky, snad sa trochu vycisti trh.