Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zomrel bývalý riaditeľ Fiatu Sergio Marchionne

25.07.2018 | ČTK

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

25.07.2018 | nicco

Bol to skvely danovy uctovnik ale o autach nevedel nic. Peniaze zarabal nie predajom aut, ale opciami na hrane (GM) a nakupmi za babku v case krizy.

25.07.2018 | Brano L.

Aha. No ale ak bol lepší ako tie mraky manažérov Fiatu a Chrysleru, potom v čom sa previnil, ak bol účtovník? Lebo nakoniec ak chcete vyrobiť auto, musí Vám to ekonomicky vychádzať. Alebo nie?

25.07.2018 | nicco

Ved aj mu to nevychadzalo - v EU. Nebyt USA a LA, tak uz su vsetci bez prace. Punto nebude, 500 ma miliony facelift, X so spozdenim, Mito a Gulietta nebudu. Giuliu nechal 3x prepacovat, nepacil sa mu dizajn, ked konecne vysla, tak sa zase nepacil zakaznikom. Lancia dole. Najprv vyhlasil, ze elekromobil je slepa cesta, ze v EU chcu vsetci diesel. Potom prisla dieselgate a nasli im klamlivy sw. Talianska vlada ich chrani a nechce zasiahnut. Nemci chcu trest. Tak povedal, ze do 2022 uz prestanu s dieslom. Uctovnik dobry, ale do aut sa nevyznal vobec.

25.07.2018 | Roman Kanala

Zato postavil na nohy Fiat, Chrysler, SGS Société Générale de Surveillance, Lonza (bývalý Alusuisse). Ani Penta sa nevyzná do ničoho, než do peňazí - no peniaze sú až na prvom mieste.

25.07.2018 | shaggy

Lenže elektromobily sú slepá cesta a všetci vtedy chceli diesel. A chceli by ho naďalej, keby nezasiahol súdruh z Bruselu. Nepatrím medzi zástancov dieselových motorov, môj názor je, že keby som chcel traktor, tak si kúpim plnohodnotný, ale videl som, ako mysleli ľudia.
Ľuďom sú emisie a dieselgate ukradnuté, ale ak im úradník robí problémy, tak je jasné, že dopyt klesá.

25.07.2018 | Mati Hrnec

RIP jedna z vyznamnych osobnosti svetoveho automobilizmu...pan "uctovnik" postavil FCA na nohy, dokonca teraz do juna uplne podla planov oddlzil koncern , uvidime ako bude koncern napredovat bez neho