Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zhrnutie: 12 základných bodov ako si Británia predstavuje odchod z EÚ

17.01.2017 | Jozef Tvardzík

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

17.01.2017 | zet

Tento článok je úplne zlý, čo do obsahu a prekladu. Prosím o komplet prerobenie a dať prečítať aspoň jednému prekladateľovi, nech spraví korekcie.

18.01.2017 | Bellarmino

2. čo keby ste o „zákonoch“ nerozhodovali ani vy vo Westminsteri, Edinburghu? Čo zväzujete ľudí vašimi vrtochmi, súdruhovia plánovači skvelej budúcnosti? Riešte si vaše životy, v nich napredujte. Nebrzdite a ani nepoučujte iných.
5. kontroly a obmedzovania a povoľovania práva na život musia nastať, bez nich to nefunguje, vtedy nastáva chaos a socializmus zlyhá, to by naozaj nebolo správne. Usmernenia musia byť navrhnuté, ináč si každý začne namýšľať, že sa zaobíde bez „našej“ „vlády“, čo by prepuklo v tragické následky.
8. Nebyť v colnej únii, ale neplatiť clá, úžasný nápad, ale keď na oboch stranách za vyjednávacím stolom sa stretnú súdruhovia, tieto britské návrhy budú zaslúžene odsúdené. Súdruhovia sa vždy musia dohadovať o tom, čo je dovoľované tým druhým, im poddajným. Ale ktože je silnejším súdruhom?
9. dni, keď prispievala eú, skončili. Úžasný objav, skončili predsa aj dni v eú. Nevidím dôvod, prečo by európsky socializmus mal umožniť UK prístup na európsky trh, keď nechcú byť jeho členmi, prečo by im mali ustúpiť. My zostaneme v područí európskeho gulagu a Britom budú ponúkať koncesie? Nič im nedajte, odmietnite všetko, bruselskí súdruhovia, aspoň jedinú vec urobíte správnu. To nie je závisť, ale ja osobne dohodu žiadnu s nimi nechcem.
11. spojenci? To má byť vtip? Pred kým sa chcete súdruhovia chrániť? Nie ste paranoici? Prirodzene, že áno.
Daňový raj? To by som chcel zažiť. Komu sa ty vyhrážaš, Hammond? Nerečni a dokáž svoje slová v realite. Dúfam, že ak sa tak stane, čomu vôbec neverím, tak tvoje ministerstvo skončilo?

18.01.2017 | salamoon

"europsky socializmus"...fakt netusim, co je na sprivatizovanej EU so sukromnym vlastnictvom produkcnych prostriedkov a zdrojov "socialisticke".. sa za kapitalizmus hanbis, tak si ho premenoval ?

18.01.2017 | Filip Vítek

Ten článok má šialene zlý preklad, prosím revidujte to akebo stiahnute článok z obehu, lebo ken dezinformuje diváka.

25.01.2017 | mba

Skoda, ze Britania vystupi.

Na druhej strane, odchod ukaze vsetkym Sulikom jeho realne dopady a bude ukazkou pre vsetkych euroskeptikov.

Dnesny problem Britanie sa totiz vola globalizacia, a nie EU. Britania uz nie je co byvala. Geopoliticky uz vobec nie. Este aj Rusi z Londyna utecu, lebo nebudu mat pristup.

Danove raje nie su pre obycajnych - to problem beznych Britov nevyriesi. Podla mna budu rozcarovani z toho, co vlastne odhlasovali.