Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zbytočných 945 slov vedeniu Smeru

31.05.2019 | Zuzana Kollárová

Diskusia (13 reakcií) Pravidlá diskusie

31.05.2019 | Emasculate

Problem tychto smerackych minihajzlikov je, ze nie kazdy z nich ma nakradnutu pol miliardu eur niekde na Belize.

Tito ludia su tzv bottom feeders, su to stranicke krysy.. Zeru odpad a omrvinky co im spadnu z hornych mafianskych struktur strany. Vela z nich nema z clenstva viac nez teply flek v statnej sprave za 1500 eur mesacne, alebo teple fleky pre rodinnych prislisnikov, pripadne uplatky v stovkach eur prislusne ich drobnuckemu vplyvu ktory z titulu svojej skoro-bezvyznamnej funkcie v statnom aparate maju.

Su to sice oportunisticke, amoralne pijavice, ale z clenstva v Smere nezbohatli, len vdaka nemu prezili. A pre nich je odchod Smeru z vlady jednosmerny listok do luzer-landu, preto tato vzburicka.

31.05.2019 | oko

presne tak, doposial nemlcali preto, ze museli. ale preto, ze chceli - a chceli tak byt sucastou schemy obsadzovania flekov v statnej sprave a podla moznosti aj mat svoju drobnu lokalnu korupciu.
neboli to ziadni socialni demokrati. ani to neboli clenovia politickej strany, ktori by ziadali odstupenie dvoch hlav (mafie) po prvej kauze.
do Smeru sa islo vzdy s jasnym biznis planom a korupcia (vratane personalnej) bola nepisanym, ale verejnym manifestom tejto strany.
Pellegriniho maleho fica nechcu kvoli ociste strany, len kvoli snahe o udrzanie svojich biznisov a vplyvu na svojich lokalnych policajtov a sudcov.
ale ako sa hovori, na kazdu svinu sa raz zacne varit voda...

31.05.2019 | PeterKN

Pre Emasculate:
Väčšinou sú tvoje príspevky s nádychom výsmechu až arogancie ale teraz si popísal veci excelentne pravdivo.Bingo!

01.06.2019 | Acla

"Vela z nich nema z clenstva viac nez teply flek v statnej sprave za 1500 eur mesacne, alebo teple fleky pre rodinnych prislisnikov, pripadne uplatky v stovkach eur prislusne ich drobnuckemu vplyvu ktory z titulu svojej skoro-bezvyznamnej funkcie v statnom aparate maju."

Však práve toto je z hľadiska morálky v štáte ešte horšie, ak nejaký "náš človek" bez odborných znalostí a zručností dostane riadiaci flek v štátnej alebo verejnej správe len preto, že je z štruktúry tejto strany a čo je horšie, aj uverí tomu, aký je pre štát/inštitúciu dôležitý.

A nie je nič horšie, ak takýto človek je súčasne narcisom, či psychopatom .... to je potom smrtiaci vírus v kolektíve a znamená dusnú atmosféru, frustráciu a stratu akejkoľvek nádej na kariérny rast, či spravodlivé prerozdelovanie záťaže i odmien.

Takže nech len voľby pekne "prehrmia" a nech vyhrá koalícia, ktorá nastaví spravodlivé podmienky pre kariérny rast v štátnych orgánoch/inštitúciách/organizáciách, pretože to je ZÁKLAD pre naštartovanie morálky v štáte.

Keď bude poriadok v štáte, obmedzí sa korupčné prostredie a odbornosť a trh si rýchlo spraví poriadok aj v súkromnom sektore, ako aj na trhu práce.

01.06.2019 | Emasculate

Toto je naivny prispevok. Vsetky ostatne strany su plne rovnakych parazitov s clenskou knizkou cakajucich na rovnake teple fleky a prilezitosti brat uplatky. To je vylucny dovod preco clovek vstupuje do nejakej strany. KTOREJKOLVEK.

01.06.2019 | citatelTrendu

Emasculate - vystihnuté presne. Bohužiaľ.

31.05.2019 | procesbb

prebudili, ze konci zranica? kazdemu z nich by sme mali vypalit smeracku ruzicku na celo aby sme do konca ich zivota vedeli, kto bol nenazrata bolsevicka svina.

31.05.2019 | dahona8

U Fica je třeba ověřit, zda nepožádal některou ze zdravotních pojišťoven o proplacení léčby v Izraeli, a také se ptát, jestli ta konkrétní zdravotní pojišťovna už někdy někomu hradila zdravotní náklady v Izraeli, a kolika pacientům během celé své existence.
Nebo jinak, kolik stojí den pobytu pacienta na dané konkrétní klinice v Izraeli? A budeme společně počítat, kolik nocí je ochoten zaplatit. A z čeho vlastně to může zaplatit, pokud celý Ficův plat šel na bašternákov nájem, aby manželka zatáhla hodinky s výdaji na stravu a hygienu?
Je s Ficem v Izraeli i osobní ochranka? Co řekne k tomu ministerstvo vnitra? Kolik to stojí?
Pokud nejsou s ním v Izraeli ochranka, pak to znamená, že už zjevně pominuly důvodné obavy o Ficův život? A Slovensko ušetří?

31.05.2019 | Roman Kanala

Deň na klinike 500 dolárov, na intenzívke 2000. Operácia pár desiatok tisíc. Čím vzácnejší špecialista, tým vyšší tarif.

01.06.2019 | risototh

Myslite, ze uz nasiel specialistu, ktory mu dokaze voperovat tu chybajucu chrbticu?

01.06.2019 | zajo-

Diagnóza: KARMA

01.06.2019 | EWcub

násilné voperovanie chrbtice boľševickému bezstavovcovi by ho mohlo okamžite zabiť...

03.06.2019 | bohuskoknm

Keď som v r.1991 povedal, že Mečiar je .........t, tak ma kolegovia išli zbiť. To isté som povedal v r. 1999 o Ficovi a reakcia taká istá. A dnes im došli argumenty a nechcú sa k svojim vtedajším názorom priznať. Je to stále neoboľševická banda.