Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nový prieskum Focusu: Kiska s Matovičom bojujú o vstup do parlamentu

27.06.2019 | TASR

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

27.06.2019 | bozsky

Most-HID sa spoji s SMK a mame tu 12 politickych stran v parlamente. To bude lepenka na vsetkych frontoch :-D :-D :-D

27.06.2019 | xxx2

Zaujimave, toto vyzera akoby sa pytali uplne inu otazku ludi: "Ktora strana by podla vas vykradla statny rozpocet najrychlejsie po najblizsich parlamentnych volbach?". Ale v takom pripade by som PS dal aspon na tretie miesto, oni sa len chystaju, nemaju realne skusenosti, bude im to dlhsie trvat ako napr SNS.

27.06.2019 | ivansk

tak aspoň sa nám rysujú budúce koalície, smer+kotleta+sns dajú okolo 40%.
človek si asi musí zvyknúť, že jeden exot odíde a druhý ho nahradí. ja už som pomaly na politiku rezignoval.

27.06.2019 | enko

pridaj k nim aj Boriska a opat budu vladnut, sme rodina ak zaciti moznost vladnut zapreda aj svoju matku a ti ostatni o ktorych pises budu skakat od radosti za sa k moci nedostanu pravicove strany, to bude ale vlada :D smer, sns, kotleba, borisko

27.06.2019 | martin33

Ja to vidim skor na "Velku proeuropsku koaliciu" ... SMER, PS, Kiska.

27.06.2019 | ivansk

jedno lepšie ako druhé

27.06.2019 | peterval

Kiskovi poškodili vyhlásenia jeho "experta" Tomáša Meravého, ktorý vyhlásil že chce zvýšiť dane z nehnuteľnosti, tak aby občania platili viac za bývanie. Slovák už teraz platí súhrnné jedno z najväčších daňovo/odvodových zaťažení,, tak ved slovák to unesie. Kecy Meravého o tom, že inde sa budú platiť z práce sú iba kecy. Súhrnne občan bud eplatiť viac. Podobne je to aj u Valla a jeho Progresívnom Slovensku, PS sa vôbec netají tým, že ide občana zdaňovať hlava nehlava. A Vallo to aj začal už robiť v BA, ved miliony pre sponzorov PS je treba niekde zobrať. Osobne budem voliť SAS, aj ked nie so všetkým v SAS súhlasím. Ale SAS má najtriezvejší ekonomický pohľad, a uvedomujú si, že občan už viac daní neznesie. A rezervy sú inde - v efektivite výberu daní, v menšej byrokracii, menej predražených tendrov a kradnutia.

27.06.2019 | Michal M

Ekonomicky pohlad SaS je uplne dilentantsky, zalozeny na rakuskej ekonomii podla blabolov nadacie hayeka a korunu tomu dava odvodovy bonus ktory ani nevedia prepocitat a brutalne zvyhodnuje nadpriemerne zarabajucich (Mne by to hodilo skoro tisicku mesacne) a este aj rusi tu uz teraz malu adresnost sucasneho systemu (neplatim za skolku-predskolak, syn ma obed zadara - predskolak, dostanem 100 eur ked pojde do skoly, dostavam danovy bonus, toto vsetko pri mojom nadstandardnom prijme uplne zbytocne).

27.06.2019 | peterval

čo to splietate? taký blábol ako Vaša reakcia, kde si sám sebe protirečíte som už dlho nečítal

27.06.2019 | bozsky

Kiskovi uskodilo, ze je podvodnik. Ziadne vyhlasenia o zvyseni dani z nehnutelnosti, vid Progresivne Slovensko, ktore od zaciatku hlasa zvysovanie dani a je druhe so Spolu.

Btw v San Franciscu platis 1,5% dan z nehnutelnosti z kupno-predajnej zmluvy a domy tam idu za miliony.