Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Agropotravinárske odvetie potrebuje mladú krv. Záujemcovia zúfalo chýbajú

25.03.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

25.03.2019 | Leboviem

Čo také svetoborné ponúkajú? Min. Mzdu.? Nech sa nečudujú. Táto generácia už nebude ticho a nebude tu hrdlačiť za pár šupov ako ich rodičia.

05.04.2019 | mirček

len pokiaľ budeš v hypermarketoch kupovať mlieko za 49 centov, iné ako minimálna mzda nie je možné.

26.03.2019 | chr

Titulok mal znieť takto , aby bol pravdivý" Agropotravinárske odvetvie potrebuje mladších otrokov . Tý zatiaľ zúfalo chýbajú".
Stav tohto sektora len dokazuje , že žiadna vláda nepodporovala malých roľníkov , ktorý by mali byť zakladom tohoto sektora. Ich totálna likvidácia sa pomaly ale isto stáva skutočnostou . V dôsledku neuskutočnenej komasácie respektíve pozemkovej reforme , Podporovanie len veľkých agroproducentov ( na zlodejsku je ich cca 5) , Dotačná politika v prospech "našich " ľudí , Zúfalý , zatiaľ pokus , o vyrovnaný rozpočet , ktorý zaplatia bežný ľudia , drobný a stredný živnostníci . To je len krátky výpočet tejto ľavicovej hranolpartaje , ktorá akože pomáha ľudom. Dokiaľ budú na štátny rozpočet veľkoformátové pijavice , tak sa na zlodejsku nič nezmení a nakoniec bude celé zlodejsko patriť týmto piatim veľkopodnikateľským firmám. Stačí počkať a uvidíme.

26.03.2019 | HlasNaHlas

+++
absolútny súhlas