Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ak vás majú na háku

13.09.2012 | Pavel Sibyla

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

13.09.2012 | slimak79

Fico nam znizil prispevky do II. piliera. Rocne na tom zarobi 500 milionov. Ok nemame nato aby sme si sporili pocas aktivneho zivota, tak na nase dochodky musia zarobit nase deti. Aby to dokazali, musia nieco vediet.

Proste je to asi jedine co mozme aktivne zhodnotit - ludsky kapital,ked uz sme sa vykaslali financny, ci iny.
Chce to poriadnu reformu skolstva a viac financii. Aj pre skoly aj pre ucitelov. Kludne ak je potreba nech je jednych aj druhych menej - ale hlavne nech to ma pozitivne vysledky.
A musi sa to zlepsovat po krociku z roka na rok - inak nevidim sancu pre tuto krajinu.

130 milionov na 50 km dialnicu pocas 30 rokov mame. Fico by chcel aj dalsie(teda na to mame). To su rozumnejsie ivestovane peniaze?

13.09.2012 | torbjorn1

Ked počujem slovo - odborári, okamžite sa mi vybavia bossovia slovenských odborov typu Gazdík, ktorí sa nehambili uzatvoriť "poradenské zmluvy" na cca 2 milióny korún pre každého bossa s Tomanovou. Okamžite sa mi vybaví Saktor a jeho 1,5 milióna korún v hotovosti v šuplíku jeho kancelárie. Okamžite sa mi vybavia nezmyselný zákonník práce ktoré odbory vykšeftovali so SMERom za podporu vo voľbách a na tento nový ZP doplatí celá slovenská ekonomika a zamestnanosť.Bossovia odborov si ale opäť namastia vrecká. Skrátka odbory na Slovensku = predajná politická prostitútka.