Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ak vyhrám, vzdám sa prezidentskej imunity, sľúbil Šefčovič

19.03.2019

Diskusia (17 reakcií) Pravidlá diskusie

19.03.2019 | petoBA

...a svišť balil čokoládu do fólie...

tento pan sa pri prvom povolebnom prihovore tak predviedol, ze uz moze rozpravat co len chce - dakujeme, stacilo.
A keby aj vyhral, tak sa nebudu riesit migranti - ale emigranti. Lebo vdaka takym karieristom a prospecharom ludia odchadzaju zo Slovenska...

20.03.2019 | alf1

spytal by som sa ho, ci sa vzda aj svojho platu 13 tisic a bude zit z bezneho medianoveho platu obcana tohoto statu 700 ci 800. tak socialne a soilidarne.
a tiez by ma zaujimala ciasi motivacia, ak ide z platu 30.800 v teplom bruselskom pelechu v zavetri, na plat 13 tisic a ako terc na strelnici. pochopil to niekto? vlastenectvo, solidarita ci befehl kgb...?

20.03.2019 | al0

a kto to nepochopil? ved je to uplne jasne.

Fico potrebuje imunitu sudcu Ustavneho sudu.

19.03.2019 | al0

Radoslav Prochazka c. 2, a ludia ho takisto prekukli... to najlepsie co moze spravit je drzat hubu a modlit sa aby neprisiel o svoje teple miestecko v Bruseli kvoli jeho doterajsej prezidentskej kampani

19.03.2019 | shaggy

Radoslav Procházka č. 2 je pre mňa Čaputová. Do bodky.
Vysoké výdavky na kampaň, strana spájaná so Smerom.

20.03.2019 | demo50

Výdavky na kampaň je potrebné hodnotiť vo vzťahu k získaným hlasom, stratégiou ich rozdelenia medzi 1. a 2. kolo voľby a uvedomiť si, že výdavky sa riadia "smeráckym" zákonom. Preto v Šeficovičovej kampani chýbajú výdavky na jeho tajtrlíkovanie "akože" v pozícii eurokomisára, výdavky na predvolebné drí-sty premiéra a tak podobne. A so Smerom je spájaných viacero osôb, udalostí, čo keby sme počkali na závery prebiehajúcich vyšetrovaní?

20.03.2019 | al0

Prochazkova slizska konzistencia ksichtu a nazorov zodpoveda do bodky Sefcovicovi.

19.03.2019 | dalen

Miesto kecov o imunite, by mal otvorene povedať, či po zvolení za prezidenta vymenuje Fica za predsedu Ústavného súdu alebo či by podpísal nový tlačový zákon.

19.03.2019 | lukic

povedat moze co chce.. Bugar tiez pred volbami hlasal, ze so Smerom urcite koaliciu nespravi.. Nepreslo 48h od vysledkov volieb a realita je dnes znama..

19.03.2019 | oko

hra na Harabinovych volicov tak primitivne, ze ho musia aj oni sami prekuknut...

19.03.2019 | Juraj Mašláni

Je mi dosť ľúto Maroša Ševčoviča, lebo by to bol - za iných okolností - podľa mňa jeden z najlepších prezidentských kandidátov, akých sme kedy na Slovensku mali. Ale to, ako si počína v kampani, aké témy vyťahuje a ako mení názory, ktoré ešte pred pár mesiacmi pri kandidatúre na post šéfa Európskej komisie za európskych socialistov zastával, ho - dnes konzervatívneho kresťana - totálne diskvalifikuje. Je nedôveryhodný. Nehľadiac na to, že nech robí čo robí, "toxickej" nálepky Smeru sa mu zrejme nepodarí zbaviť.
Je veľká škoda, že si takýto človek nadbiehaním voličom kazí svoje skvelé renomé v Bruseli a devalvuje výsledky svojej doterajšej obdivuhodnej diplomatickej kariéry.

19.03.2019 | martin33

Zmena nazorov "podla situacie a zelania vlady" je zakladnou vlastnostou diplomata. Ak by Sefcovic taky nebol, nemohol by mat taku dlhu a uspesnu diplomaticku karieru.

19.03.2019 | oko

nuz neviem, jeho obdivuhodnu diplomaticku karieru som si uvedomil az v okamihu, ked sa nou skromne pochvalil ako prezidentsky kandidat...
ze dokazal posadit za jeden stol rusov a ukrajincov. vysledkom asi bolo par prazdnych flias vodky zajedenych reznami a striela sa dalej.
potom este stihol povedat, ze na rozdiel od kandidatky ma take kontakty, ze ako prezident by mohol navstivit Biely dom, Kremel, Peking a tam polichotit miestnym diktatorom.
Dakujem, fakt to nepotrebujem.

19.03.2019 | Anna K47.

Každý eurokomisár má takéto zuby ? Nejlepší trénovaný úsmev širokoďaleko, ale ten už na Slovensku nestačí, treba sa vrátiť do pracovného procesu do Bruselu aj so šnicľami

19.03.2019 | bozsky

Konspiracia:

Smer-SD si uvedomuje, ze Caputova v cele Progresivneho Slovenska by prilakala privela volicov a ohrozila ich plany. Preto vyberu najvacsieho hlupaka, ktory bazi po funkcii a trolluju ho. On, neuvedomujuc si, ze si z neho robia <>, opakuje vsetko, co mu povedia. Takto bude z Caputovej prezidentka a Fico & co sa pokusia zabojovat o vladu.

20.03.2019 | zajo-

Pobirmovaný komunista 2... dejiny sa opakujú... Pobirmovaný komunista 1 sa skryl, myslí si, že zíde z očí, zíde z mysle... ale je na veľkom omyle ! ! ! Komunisti = samé sľuby a klamstvá

20.03.2019 | IvanPe

Akokeby pan Sefcovic kandidoval za premiera, ako lider strany Smer-SD.