Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ako rýchlo sa bude šíriť čínsky vírus? Vedci majú prvé odhady

25.01.2020 | Ronald Ižip

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

26.01.2020 | mam_rad_jablka

Zatiaľ verím, že to odborníci zvládnu a dostanú pod kontrolu.

Pri čítaní správ ma zaujímajú parametre tej novej nemocnice, ktorú dokážu postaviť do týždňa. Či to je nemocnica čisto improvizovaná, alebo tam bude stáť desaťročia. Koľko stojí v tom prípade, že ide o klasickú nemocnicu a či by sme nemohli zakúpiť čínske know-how.

Teraz bola na eurostate štatistika o počte študentov medicíny - pomerovo ku ostatným študentom. Mali by sme tlačiť na Nemecko, aby zvýšilo svoj nízky podiel študentov medicíny. Potom ich má nedostatok a vysáva zdravotníkov z ostatných krajín. Nedokážeme pri dnešnej úrovni korupcie vytvoriť absolventom medicíny tak dobré podmienky, ako majú Nemci.

26.01.2020 | Aba Naco

Evakuovať? Čiže preniesť vírus na druhú pologuľu? Dik

27.01.2020 | muchomuurka

Presne to isté ma napadlo. Epidémia sa izoluje, nevakuujú sa odtiaľ ľudia. Nejde o prírodnú katastrofu, ktorá ostane na mieste vzniku. Pokiaľ chcú mať vlastné fyzické vzorky vírusu a infikované subjekty k tomu, asi niet lepšieho spôsobu ako si ich obstarať touto výnimočnou akciou...

26.01.2020 | Roman Kanala

Svojím spôsobom je to dobrá správa. Mlokov nie je nedostatok.

27.01.2020 | chr

Nerobte paniku . U nás v strednej europe sa rozbieha pravidelná chrípkaová epidémia. Takže podozrení môže byť veľmi veľa. Ale či a koľko bude potvrdených nakazených uvidíme. Počkáme a uvidíme.

27.01.2020 | Money

tam sú ZUFALI LEKARI , situácia je VELMI PESIMISTICKA
video od Slováka, ktorý tam žil 5 rokov a nedávno pracovne sa presunul naspať do CEE.
https://www.youtube...