Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Američania si všimli Kočnerove kšefty. Zaradili ho na globálny sankčný zoznam

10.12.2019 | TASR

Diskusia (13 reakcií) Pravidlá diskusie

10.12.2019 | Vraňar

Američania už zablokovali a kedy to urobia naše súdy aby nemal z čoho financovať obhajcov? Ako u všetkých megalúpežníkov čakajú kým si všetko "usporiada". Zaujímavé, že u Prvej Dôchodkovej nečakali a ľudia prišli o úspory.

11.12.2019 | NCRD

Každý má právo sa procesne brániť. Prečo by nemal mať možnosť financovať obhajcov?

10.12.2019 | Paninaro

Preco nie aj Hascaka a celu Pentu? Presne na ludi ako Hascak bol robeny Magnitsky zakon. Podobne ako na Kocnera, Hascak nemusi byt odsudeny, pretoze ten zakon vychadza z toho ze ti ludia ziju v bananovej republike kde ich nikdy neodsudia. Nahravku Gorily nikto nezpochybnuje, Hascak mal putovat na zoznam rovno z Bruchom.

10.12.2019 | woko

padni komu padni. ale len zodpovedne :)

11.12.2019 | Roman Kanala

Magnitského zabili. Kuciaka zabili. Haščák je len zlodej a podvodník, ale nie vrah.

11.12.2019 | enko

p. Kanala - zatial sa nevie o tom ze by bol Hascak vrah, v nahravke vsak Kocner hovori Trnkovi za vydieranie Hascaka "si mrtvy, oni ta zabiju" Trnka hovori nieco v zmysle "ja viem ze som mrtvy"

11.12.2019 | martin33

Lebo Kocner zacal "vysoko rubat". CME, ktora by, ako vlastnik Markizy, v konecnom dosledku musela zaplatit za zmenky, je vlastnena AT&T co je firma s dobrymi kontaktmi na USA administrativu. Hascak je v tomto dostatocne inteligentny (a vzdelanie z MGIMO tiez pomaha) aby vedel kde su jeho hranice. Okradat stat a jeho obcanov je "OK", ale siahnut na peniaze Americanov je tabu.
Ak by sa Kocner nesnazil cez zmenkovy podvod okradnut americkeho investora a "len" by si objednal vrazdu Kuciaka, tak by sa skutocny objednavatel vrazdy nikdy nezistil, tak ako sa nezistil skutocny objednavatel vrazdy Ernesta Valka.

11.12.2019 | Darija

Je to tak. USA vždy koná len záujme ochrany svojich cieľov, slovenský chliev čistiť nebude. Žiadnymi strategickými hodnotami ani informáciami totiž nedisponujeme.

11.12.2019 | bohuskoknm

V USA funguje spravodlivosť, na rozdiel od nášho súdnictva, ktoré stále "rieši" zlyhania jednotlivcov. Zatiaľ to vypadá, že tých "jednotlivcov" je väčšina a najmä na najvyšších poschodiach je smrad najväčší!

11.12.2019 | Julo 2018

To bolo na niekoho objednávku. Tie firmy vôbec nepôsobia v USA, ale ide o to, že asi si uvedomili, že tie zmenky sú pravé a americký majiteľ by musel platiť. tak začali inú hru. Rovnako to robia aj pri iných krajinách pre bohatých, ktorý im nevyhovujú, a mohli by mať majetky v USA. Nevravím že Kočner je neviniatko, ale kopu vecí pravdepodobne niekto vytvoril, aby sa ho zbavili. To vyhovuje všekým, priveľa ľudí poznal a priveľa o nich vedel. V USA ak by mal také informácie už by nežil.

11.12.2019 | šumný parobok

Takze tie zmenky su prave? Nikde nezauctovane s aktualnym Ruskovym podpisom? Ten Ruskov podpis bola amaterska chyba.

11.12.2019 | Niless

uplny suhlas, keby boli amerikanci tak zasadovy tak je tam uz fico, kmotrik, aj danko ci orban ale najma babis. ako radsej pritakavam zapadu ako cine a rusku ale aj na tom zapade blizsia kosela ako kabat.

11.12.2019 | salamoon

trafil si Julo.. sami Americania maju kopec takych Kocnerov.. kapitalizmus a demokracia su uz raz take..