Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Analytička: Aj laik si musí všimnúť, ako sa v slovenskom zdravotníctve plytvá

19.03.2019 | Mária Hunková

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

19.03.2019 | Andrej_sk

Snad sa dozijem, ze aj u nas sa povie, tu vsetko funguje, nie je co zlepsovat.

19.03.2019 | salamoon

to holandske zdravotnictvo ich stoji 11% HDP , citis ho aj dost v penazenke a napriek tomu tam mas zdravotnu turistiku.. najma z pohranicia chodia do Belgicka prip. Francuzska, kde je to lacnejsie a kvalitnejsie.. napr. zuby, na kt. nemas poistne kryte.. je to kazdopadne lepsie ako v USA, ale najma v primarnej sfere slabota.. a kecy o zlepsovani hadam neberies vazne.. kazdy si najdeme obcas nejake sebaospravedlnenie, preco urobit to alebo ono..

20.03.2019 | Prima22

účelový článok na podporu súkomných zdravotných poisťovní

20.03.2019 | HlasNaHlas

presne tak. ak nevedela vymyslieť nič na zlepšenie zdravotnictva v holandsku, neurobi to ani tu

lebo ti nejde o absenciu dobrých nápaddov, ale o prostredie, kotré umožňuje rozkrádanie, za čo je u nás zodpovedný štát

23.03.2019 | Vyktorka

Ja sa pridávam, stačí si všimnúť tie v 90 % nič neriešiace naordinované-naplánovné zdravotné prehliadky u lekára, kolko
finančných prostriedkov je vyciciavaných zo zdr. poisťovní, ale nikoho to nezeujíma, nakoniec aj tak musí zasiahnúť
zdravot. zariadenie bez toho, aby lekárska prehliadka po 30 rokoch niečo objavila.
Objaví vtedy, keď už sama nemoc akútne hlási, že prehliadku netreba. Ibaže treba prispievať lekárom. Každý normálny človek vie, kedy má lekára navštíviť, odbúrali by sa preplnené čakárne, kde miesto pomoci často skôr onemocnieš zo stresu, alebo z nákazy od iných chrchľajúcich. Asi tak to vidím po x rokoch, čo tam musím chodiť.

20.03.2019 | traveller

Zase to iste a znovu a znovu: "zakladom dobreho zdravotnictva je DOBRY MANAZMENT" a nie lekar co ma natlaceny v hlave telefonny zoznam a nema sajnu o lieceni...

23.03.2019 | Roman Kanala

mňa zaujala veta o Zlodejsku: "Pozitívne vnímam aj fakt, že Slovensko má veľký potenciál a veľký priestor na zlepšenie."

Tak neviem, keď poviem, že niekde majú veľký, preveľký priestor na zlepšienie, tak tým chcem zdvorilou formou povedať, že sú to nulardi nuloví. Ak poviem, že niekde majú veľký potenciál a veľký priestor na zlepšenie, chcem tým povedať, že sú mamľasi a neschopáci, zahadzujú šance a šliapu si po šťastí.

Možno to tak myslela aj autorka.