Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Anonym zverejnil ďalšie video s Kiskom. Je zostrihané, to vidia aj amatéri, reaguje

23.02.2020, 20:30 | TREND.sk | © 2020 News and Media Holding

Neznámy autor opäť zverejnil video, na ktorom je zachytený predseda strany Za ľudí Andrej Kiska. Exprezident na zázname hovorí, že kvôli kauze s pozemkami stratil časť politickej reputácie.

  • Tlačiť
  • 17

V poradí už tretie video začína titulkami, v ktorých neznámy autor píše, že A. Kiska o predchádzajúcich stretnutiach s jeho bývalým obchodným partnerom Michalom Šuligom, klamal. Titulky majú viac ako jednu minútu.

Zatiaľ najkratšie zverejnené video tiež zachytáva rozhovor medzi A. Kiskom a pravdepodobne M. Šuligom. Z videa však nie je jasné, o čom konkrétne sa aktéri rozprávajú. Vety sú neúplné a nekonkrétne.

„A hovorím, ja som prišiel o obrovskú časť mojej politickej reputácie. Lebo, vieš, tým daniam ľudia nerozumejú. Ale ten pocit, že ja som niekomu ukradol pozemok, to si vedia,“ zaznie na konci záznamu od A. Kisku.

Neprehliadnite

Exprezident už na video reagoval tým, že je zostrihané a patrí k diskreditačnej kampani Smeru-SD proti jeho osobe.

„V tom ďalšom zostrihanom videu, čo vidia aj amatéri, je presne vidieť, kto sa ma snažil do čoho namočiť, a ako som to odmietol. Áno, moja blbosť je, že som sa s tým človekom vôbec stretol a rozprával,“ napísal v statuse líder strany Za ľudí.


  • Tlačiť
  • 17

Tagy Andrej Kiska, video