Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bašternák má nádej. Pomôcť mu môže zákon, ktorý prijal Smer

21.03.2017 | Xénia Makarová

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

21.03.2017 | OliWer

Vy ste naozaj takí naivní, že človek, ktorí radšej zavolá niekomu dôležitému, než aby zaplatil pokutu 100 eur, prejaví účinnú ľútosť a daň doplatí? Ten človek nedoplatí nič. A ak aj niečo zaplatí, tak svojmu obhajcovi a prípadne podmaže všetkých, čo bude treba. Ale do štátneho rozpočtu nedá ani cent.
Ten človek podľa všetkého fungoval ako práčka pre Kaliňáka, takže je v eminentnom záujme balkánskeho grázla kryť Petržlenovi chrbát. Jedine že by si Petržlen nejako smrteľne ublížil pri rýchlej jazde alebo pri kochaní sa výhľadom z najvyššieho poschodia svojho domu.

21.03.2017 | Rich85

Len pre priblizne porovnanie: Uli Hoeneß, vtedajsi prezident FC Bayern Mnichov, sa sam priznal k danovemu podvodu, dlznu sumu uhradil a aj tak si odsedel par rokov. Nas pan B. si chodi kludne dalej Veyronom z vratiek DPH na polovacky a nikdy nezaplati naspat ani cent.
Aj ked obvineny bol, sudcov a prokuratorov sa da podplatit tiez - poistky na kazdej urovni…