Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bélu Bugára asi omrzel politický život

19.05.2017 | Ján Kováč

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

19.05.2017 | Roman Kanala

Fico nemôže vyhodiť Kaliňáka, lebo zjavne Kaliňák šéfuje jemu. Kaliňák disponuje prostriedkami, ktoré mu umožňujú mať na výplatnej listine kohokoľvek.

Zitu Táborskú za škaredé rozhodnutie postihne trest. Jej miesto obsadí Horogter Béla bielym koňom v službe oligarchu strany. Napriek tomu Horogter Béla v politike neskončí, lebo aj v prípade víťazstva Sulíka s Matovičom v ďalších voľbách títo nebudú disponovať väčšinou na zostavenie vlády. Horogter Béla bude asi prijateľnejší koaličný partner ako Fico či Danko. A zašpiní ich svojimi špinavými obchodmi.

Zlodejsko je špinavá krajina, lebo jej vládnu špinaví ľudia, ktorých volia voliči rovnako špinaví, s vysokou toleranciou špiny, rezignovaní prežiť život v špine.

19.05.2017 | Pavol Čižmárik

Kdesi som čosi zachytil, že na šéfa UVO kandiduje aj človek, čo v NDS sedel na pozícii osoby, čo rieši verejné obstarávania. Neviem, či je to zrovna tento Méry. V každom prípade, ak je vo výbere na šéfa UVO človek, čo v NDS riadil vyhodnotenie tendra na tunel Višňové, či trojtender na obchvaty Čadce, Prešova a Košíc, vsadil by som si na neho.
V tejto ére má onen človek tú najlepšiu "kvalifikáciu a referencie" na šéfa UVO.

19.05.2017 | LPB

A súdruh Fico dokonca umožní verejnosti položiť 2-3 otázky. To je demokrat!

19.05.2017 | Andrej_sk

O demokratoch pisal Janko Jesensky. Chalupka zas o Kocurkove, alebo len aby sme v hanbe neostali :(

19.05.2017 | Roman Kanala

A ešte je aj Jonáš Záborský a jeho Dva dni v Chuyave (1873). Zlodejsko si už štvrť storočia prežíva ten Deň škaredý.