Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Beňová: Rozkol v Smere nie je postavený na Blahových statusoch

22.05.2019 | Eva Mihočková

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

23.05.2019 | samuel2758

Túto pani , radšej nekomentovat. Bigotna smerácka......

23.05.2019 | dedojaro

apropo aspoň vidiet akí ludia su v EP a zase sluby a žiadne realne skutky a oplatí sa ich volit ? odpoved je nie!

23.05.2019 | demo50

SMER-pozitívna pani sa už dostatočne dlho pregciavala v europarlamente, miesto užitočnej práce pre EU a Slovensko radšej kšeftovala so svojim priateľom Kočnerom. Táto kreatúra rozhodne nepatrí do žiadneho parlamentu (skôr do VV).
https://www.youtube...

23.05.2019 | eExcel

Skoncil som s pocuvanim, ked Evka uz naozaj trapne a bulvarne sla po tom aby vyvolavala kontroverzne odpovede.

Evka si mysli, ze byt dobrym novinarom znamena vytlacit z nejakeho politika kontroverzne stvave vyhlasenie voci niekomu inemu. Evka, to nie je byt dobym novinarom, to znamena byt sedlakom co sa na novinara hra.

Evka by mala byt vyhodena z pozicie novinara, pretoze pracu novinara nechape ani v jej principoch.

Evka, kedy vytlacite zo Sulika odpoved, ci na to, ze sa ako predseda parlamentu stretval s Kocnerom a donasal info o volbe GP staci jeho trapne ospravedlnenie, alebo ci to ze Matovic klamal o tom ze jazdil s matkou vo Fabii 600 km denne len aby okradol stat na daniach mu dava nejake pravo kohokolvek moralizovat, pripadne, kedy sa dostavi na detektor lzi ku ktoremu ho vyzval Vandak, na ktroreho Matovic previedol firmu den pred danovou kontrolou? Pretoze tito sa tu hraju na "lepsie slovensko" a volby sa blizia.

Preco vam nevadi, ze "slusne slovensko" vam tu idu tvorit podvodnici, klamari a zlodeji?

23.05.2019 | demo50

Až na to, že možnosť "vyvolávať kontroverzné odpovede" je súčasťou práce novinára, predsa nikto neočakáva, že politik dostane otázku "koľko je hodín", alebo "aké bude počasie". Na rozdiel od Sulíka a Matoviča pri "kontroverzných otázkach" utekajú pred novinármi iba členovia organizovanej zločineckej skupiny KSSmer-SD na čele s štátom ochraňovaným promiskuitným precedom, susedom M.K. a nájomníkom u daňového podvodníka, t.č. v base. Bude vôbec troll-mzda, keď zlodej Kríček odišiel do ilegality? Veľký súmrak zahalil Súmračnú...