Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bez dohody o brexite hrozia občianske nepokoje, myslí si Amazon

23.07.2018, 16:36 | ČTK

Ak Británia opustí Európsku úniu bez dohody o brexite, hrozia do dvoch týždňov občianske nepokoje. Myslí si to riaditeľ britskej divízie amerického internetového gigantu Amazon Doug Gurr. Amazon prišiel s týmto varovaním podľa denníka The Times ako prvá technologická firma na piatkovom stretnutí zástupcov veľkých firiem s novým britským vyjednávačom o brexite Dominikom Raabom.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Amazon, Brexit

S týmto najhorším scenárom vraj jeho firma vo svojich plánoch kalkuluje. Gurrova poznámka ostatných hostí veľmi prekvapila, niektorí sa k predpovedi Amazonu postavili skepticky.

Hovorca Amazonu odmietol správu potvrdiť, ani ju nevyvrátil. Dodal však, že spoločnosť rovnako ako ostatné zvažuje rôzne scenáre, aj tie veľmi nepravdepodobné, aby mohla poskytovať spoľahlivé služby svojim zákazníkom a malým firmám, ktoré na ňu spoliehajú.

Neprehliadnite

Že odchod Británie z EÚ bez dohody je v súčasnosti veľmi pravdepodobný, povedal v pondelok novinárom nový britský minister zahraničia Jeremy Hunt. Odôvodnil to tvrdým postojom vyjednávačov brexitu za EÚ, napísala agentúra AP.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Amazon, Brexit

Diskusia (0 reakcií)