Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Biznis od Počiatka dostali aj pravicoví Hayekovci

03.09.2010 | Pavel Sibyla

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

03.09.2010 | luki

1,5 miona eur za vytvorenie brozurky..tak to je fakt sila..hlavne ze sa navonok prezentuju ako schopni ludia, ktori si dokazu na seba dobre zarobit..takze uz je to jasne..bez politickych dohod by nemali nic...a uz je aj jasne preco sa hned obaja vopchali do politiky..tolko penazi by normalnym sposobom nezarobili za cely zivot co tam ziskali za pol roka..

03.09.2010 | PaloK

Tak.
A snáď už všetci pochopia, že pre peniaze sa anjel aj s čertom dohodne!!!
Ale hlavne, že do politiky sa nechodí pre ciele ušľachtilé, ale ZAROBIŤ PENIAZE !!!

04.09.2010 | LPB

Ja by som to nenazýval "zarobením". Je to obyčajná rozkrádačka. Najhoršie je, že oni sa za to ani nehanbia...

04.09.2010 | gest

1,51 mil. EUR za "vytvorenie a implementáciu rozpočtovej metodiky pre samosprávu
Za túto sumu mohli nasadiť na riešenie problému 126 úradníkov s priemernou mzdou 1000 EUR/mesiac a títo mohli na veci robiť celý rok! Takúto prácu však musia pohodlne zvládnuť jeden - dvaja za pár mesiacov.
Súdruhovia liberáli sa pekne napakovali.

22.09.2010 | lorelei

presne...
inak tie brožúrky, čo vymysleli, sú tak na úrovni študenta strednej školy (maximálne), očividne nesúrodo zbúchané z viacerých zdrojov
webstránka o ničom, viaceré prelinkovania nefungujú, za tie peniaze...

06.09.2010 | Orc

mna by zaujal clanok o statistike, kolko SK firiem je napojenych na statne peniaze.

niekto mi hovoril, ze sa to pohybuje na cca 20% firiem, ktorych hlavnym zdrojom prijmov su iba statne peniaze, co je pomerne hrozive a smutne.

je mi uplne jasne, ze velmi vela "podnikatelov" by na normalnom trhu nemali absolutne ziadnu sancu, ale cicat statne lowe, to je uplne iny podnikatelsky zamer.

na druhu stranu sa tym ludom nedivim, ked vidim tu nekonecnu toleranciu sk naroda...no nekradni. Staci trocha vacsia moralna flexibilita a Cayenne je za par tyzdnov na dvore a este ti ludia tlieskaju...no nekradni.