Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Boj o policajného šéfa: Prečo ho Fico a Kaliňák nemôžu prehrať. A čo s tým má Danko

07.05.2018 | Zuzana Petková

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

07.05.2018 | jannys

Pobirmovaný súdruh komunista sa nemôže vŕtať do exukutívy, nemá nato mandát ! ! ! Nemôže rozprávať o sociálnych balíčkoch, o strope dôchodkov, kto bude ministrom vnútra... Nech si plní povinnosti ako poslanec. Exekutíva a legislatíva musia byť rozdelené, aby fungovala demokracia, tým, že sa vŕta do exekutívy narúša demokratický systém ! ! !

07.05.2018 | donkichot

Otázka na organizátorov protestu:

BUDE TENTO TÝŽDEŇ V PIATOK O 17´00 HODINE NA NÁMESTÍ SNP PROTEST "ZA SLUŠNÉ SLOVENSKO"???

TOTO NECH JE DO VÍŤAZNÉHO KONCA PRAVIDLO!!!

07.05.2018 | Bez_servítky

"Ak by Smer-SD pustil NAKA zo sféry vplyvu svojmu koaličnému partnerovi Andrejovi Dankovi, mohlo by to byť pre stranu v budúcnosti nebezpečné. Čím bližšie k voľbám, tým viac. NAKA totiž rieši korupčné a ekonomické kauzy, ktoré sa dotýkajú vládnych strán a vplyvných podnikateľov. Kto ju ovláda, ten môže ostatných kedykoľvek pritlačiť k múru."

Kto ju ovláda ? Takže priznanie si verejnosti známeho faktu, že polícia nie je apolitická ?

Preto je o to dôležitejšie, aby pripravovaná novela zákona o PZ týkajúca sa spôsobu voľby policajných funkcionárov bola verejnosťou strážená až do schválenia jej finálnej podoby, pretože inak si ju títo "politici s chúťkami vplyvu na políciu" rozkrájajú ako koláč k obedu.

Betónovanie politických funkcionárov musí byť zastavené !!! PREDĆASNÉ VOĽBY sú jediným riešením pre túto chvíľu.

08.05.2018 | olivertwist

kali.ničovi, filckovi a celej koaličnej ZLOČINECKEJ SKUPINE ide o krk, nezávislý policajný prezident, nezávislá polícia a prokuratúra ..... to by pre nich znamenalo trestné stíhanie a roky väzenia !

08.05.2018 | Bez_servítky

.... a preto SLUŠNÁ ČASŤ SLOVENSKA musí spraviť všetko pre to, aby polícia a prokuratúra bola politicky nezávislá na všetkých stupňoch riadenia. Iba tak má SLOVENSKO šancu na spravodlivý život pre všetkých bez výnimky u tzv. "našich ľuďoch"

08.05.2018 | olivertwist

máš pravdu - ale pochybujem, že je slušná (a rozumná) časť vo väčšine !?

09.05.2018 | IvanPe

SNS ovlada vojenske spravodajstvo, dlhodobo. Sasanka
To jej dava kridla do politiky.
Preto musel Galko skoncit.
Ibaze by nie, kto vie ako to rusi premysleli.

09.05.2018 | hn2

tento článok je totálna amaterčina neznalej osoby, človek sa až čuduje, vlastne nečuduje keď politici označia väčšinu článkov za klamstvá. Tak geniálna autorka si už mohla dávno zistiť že ten Mako je bodorov známy, hovoril o tom už kvázi novinár daňo napr. https://www.faceboo..., http://oral.sk/gasp...,