Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bookmaker: Kiska sa môže prepadnúť, Sme rodina je na vzostupe

25.02.2020 | Peter Kapitán

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

25.02.2020 | Filip Vítek

Je mi ľúto, zaujímal som sa u prieskumných agentúr, akü mieru spolupráce majú stávkové kancelárie s prieskumnými agentúrami pre spresnenie odhadov stávok. Šokovalo ma, že stávkové kurzy sú vypísané iba internými silami jednotlivých bookmakrov. Viac na túto tému v článku: https://mocnedata.s...

26.02.2020 | Didinko1

Bude to tým, že stávkovým kanceláriám na týchto výsledkoch príliš nezáleží, resp. náklady/výnosy z nich sú marginálne. Slúžia im len viac-menej ako marketingový nástroj na nalákanie nových zákazníkov na ozajstné stávkovanie, teda stávkovanie na športové výsledky.

26.02.2020 | chr

A že vraj sú prieskumy zakázané . Stávkové kancelarie samozrejme do toho nespadajú . Aj keď tento prieskum je asi najbližšie realite v určitej vzorke ľudí.

26.02.2020 | Laborec

Po poslednom vykone SmeRodina, ked hlasovali s Kotlebovcami so Smerom a Sns, jej podopra urcite neporastie..

26.02.2020 | Niless

Volic SME Konina je dost podobny volicovi SMERu, ide o frustrovanych volicov, pre ktorych je priorita aby nadopudli pocit ze sa ich niekto zastal a robi niekto pre nich. Co je si myslim v celku pekne ale detinsky naivne. Takze uspech Kollara je postaveny na odidenych volicoch SMERu ale aj SNS. Najhorsie je ze Kollar svojimi populistickymi bludmi uz teraz precura Danka a Fica. DOkonca si dovolim povedat ze pojde o novu lavicovu stranu ktora ju casom nahradi. Viem to len pre to ze ide o dalsieho alfasamca na scene podobnemu Muftimu a Birkovi, ktory ma navyse vela deti a zeru ho aj mladsie ako babky demokratky. Mozno onedlho zacnu prudit stranicky funkcionari zo SMERu k nemu ked zacne byt jasne ze Fico dobrovolne sa nestiahne a s nim ta strana pojde ku dnu.
Este aj nazov strany ma podobne insignie SMER SD vs SMERodina.

26.02.2020 | martin33

Teoreticky mozu mat aj rovnakych sponzorov.

27.02.2020 | citatelTrendu

Kto príčetný môže voliť SME rodina? Propagandistický nereálny program a díler drog Kollár vo vedení strany. Ľudia čo ste už rozum úplne stratili?

29.02.2020 | Ozzy

Mne sa nezdá to že Olano má po tej poslednej neverejnej zrazu skok 4-5 percent. Lebo každý človek je nejak od základu nastavený, liberál bude hľadať toho liberála, konzervatív toho konzervatívneho, proste v základe každý ostane na tom istom lodi. Olano +5 percent získal a tie žeby zobral od opozície? Ja tomu neverím. Bude to oveľa tesnejšie. Aj keď Matovič je ,,herec,, par excellence.