Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bratislava chystá čistky v orgánoch mestských podnikov

06.02.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

07.02.2019 | citatelTrendu

Prosím vás redakcia, čo to je za zaváídzajúci nadpis? Aké čistky, veď predchádzajúci primátor Ivo Nesrovnal si tam dosadil svojich ľudí, hoci v predvolebnej kampani sľuboval transparetnosť. Vallo chystá pravidlá na výberové konanie pre vedenie mestských podnikov.

Nedivím sa že chcú dočasne vymeniť predstavenstvo, veď sú to Ivovi ľudia, ktorí hádžu polená pod nohy súčasnému vedeniu mesta (napr. šéf DPB odkázal primátorovi že nenavýši počet vozidiel MHD ani na úsekoch ktoré budú postihnuté zápchami v súvislosti s o začínajúcimi dopr. obmedzeniami). Vy by ste čo robili? Určite takého hada vyhodili na dlažbu, hlavne ak prezentujete podporu MHD.

07.02.2019 | Andrej_sk

Mozes mi prezradit, ze co by ti "nesrovnalovi ludia" mali z toho, ked budu novemu primatorovi hadzat polena pod nohy?? Vrati to Nesrovnala? Si si to pomylil s obdobim pred volbami.
Predpokladam, ze DPB nema plne garaze nahradnych vozidiel a URCITE nie NAHRADNYCH SOFEROV. Urban sa jasne vyjadril, budu konat podla potreby.
https://www.cas.sk/...

Neviem ako to mal Vallo dohodnute s DPB, ale zatial to vypada ako ked jeden koumak vymyslel obedy zadarmo a kazda samosprava a skola si teraz trhaju vlasy, ze ako to vyriesit.

07.02.2019 | citatelTrendu

Bude ti stačiť denníkN?
Fiaskom boli konkurzy na šéfov mestských podnikov, ktorí mali prejsť cez personálne agentúry, aby sa zabránilo politickým nomináciám. Nakoniec ich výber nebol vôbec transparentný a cez uniknutú nahrávku sa verejnosť o zákulisných dohodách medzi poslancami dozvedela ešte viac ako v minulosti.
https://dennikn.sk/...

Kde píšem o bezplatnej doprave? Vždy som tieto socanské nápady kritizovala, tak mi nevkladaj do úst čo nie je pravda. Ale ak má motivovať šoférov aby prešli do MHD, musí ju posilniť alebo očakávaš že ak zhýčkaný šofér auta zistí že sa jazdí jak sardinky, bude nadšený MHD? Opačne ich odradí na dlhé roky dopredu.

07.02.2019 | Andrej_sk

A kde ja pisem o bezplatnej doprave?? Mozno stracas prehlad ze kde co pises, lebo som len zopakoval co si ty napisala.
K volbam sefov som sa nevyjadroval, vyjadroval som sa, ze co by teraz z toho mali.
Raz sa vyjadrujes k tomu, potom otocis a pises o inom a este ma napadnes z nezmyslu. Nula bodov/