Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bratislava je šiesty najbohatší región Európy

19.12.2014 | Ľuboslav Kačalka

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

19.12.2014 | ataman

Skoda, ze to bohatstvo Bratislavy necitit aj na vyplatnej paske pracujucich ludi v Bratislave.

19.12.2014 | didinko

Ľudia pracujúci v okolí BA hradu to bohatstvo cítia. A tí ostatní ich predsa zaujímajú len raz za 4 roky.

19.12.2014 | Moral Revival

Centrum korupcie, asi tak.

19.12.2014 | hovnik

vzdy budem za oddelenie slovenska od bratislavy, preco nemat vlastne monako v centre europy? :)
zbytok slovenska by nemusel viac na bratislavu nadavat

19.12.2014 | didinko

Ktorý dealer ti predáva? Aj ja by som si dal. A teraz vážne, ak by sa BA odtrhla od zvyšku Slovenska, vládne a štátne úrady by sa museli presťahovať mimo jej územie. Myslíš, že aj potom by bolo z BA Monako? Bratislava je bohatá kvôli slovenskému paradoxu - neskutočnej prezamestnanosti v štátnej a verejnej správe. Bez tých štátom umelo vytvorených pracovných miest by tam veľa pracovných príležitostí neostalo.

19.12.2014 | @@@

blava vyzera dobre len na papieri,nie v skutočnosti ked sa na to pozrieš realne tak vidiš že mnohe veci firmy napišu na blavu aj ked pordukuju mimo nie či ponukaju služby mimo nej ..zober si veľke obchodne reťazce tie všetko napišu na blavu ...len nedavno som videl jednu takuto štatisitku v ktorej čisla ukazovali že okrem blavy nemame na slovensku žiaden hypermarket je toto skutočnosť alebo len pekne čislo a taketo pripady najdeš oveľa viac plus k tomu prirataš to aka bujna štatna administrativa sa v blave nachadza a koľko penazi z toho blava taži vysledok by bol že samostatna blava by bola v skutočnosti pod EU priemerom :P

19.12.2014 | olimpionik

všetky úrady sú v BA, najväčšiu časť našich daní zhltnú úradníci v BA. To však nie je tá najväčšia anomália. Svoje výplaty ale nemienia ponechať v obchodoch našej krajiny, ale zásadne nakupujú vonku, však pán bývalý riaditeľ TIPOSU... Takže zásadne podporujú ekonomiky iných štátov.

03.01.2015 | MaGi007

takato statistika hovori prd o realite, ale pre presstitutky a politikov bohate postacuje na oblbovanie volicov s nizkym IQ :-)