Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bugár telefonoval s Druckerom, o spoločnej kandidátke rozhodnú čoskoro

12.11.2019 | Peter Kapitán

Diskusia (13 reakcií) Pravidlá diskusie

12.11.2019 | Acla

Takže ďalší dôkaz o tom, že týmto ľuďom vôbec nejde o hodnoty, ale iba o dobre platené "korytá" v parlamente a exekutíve.
Kvôli peniazom sa vedia dať dokopy doslova aj s "diablom" (metafora).

Je to cirkus a ľudia sú opäť mimo, resp. potrebujú ich iba a len v deň volieb. Potom sú im už ukradnutí.

12.11.2019 | citatelTrendu

Ak si vezmeš kauzy vládnych strán a koaličných strán, zistiš že je to za jedno. Banda nenažrancov, každá zo strán mala korupčný škandál. Nik nie je čistý:
Kiska-usvedčený daňový podvodník (podal účinnú ľútosť)
Truban-pre boha, mať vo vláde narkomana a dílera? To vážne chcete takéhoto človeka vo vláde? To už kam sme klesli.
Sulík-privatizér v OLO, pre mňa je odv. bonus neprijateľný. Nechcem tu ešte väčších chudákov len aby pár zbojhatlíkov ešte viac zbohatlo. Chcem aj sociálny štát, hoci to znie sprofanovane.
Beblavý-štátny tajomník za kauzy Gorila (Dzurinda)
Hlina-blázon
Matovič-blázon a iní.
Takže nevidím dôvod aby nemohla prísť Druckerova strana, ako min. zdravotníctva bol celkom dobrý a na rozdiel od Zajaca (hlavný poradca pre zdravotníctva v SAS) nemal žiadne kauzy a nevytuneloval štátne zdravotníctvo.

Čo sa týka Bugiho, jeho jediným šťastím je že posledný rpk zachraňoval svojim hlasovaním štátny rozpočet pred Dankom a Ficiakom. Tí pre zvoliteľnosť sú schopní z nás urobiť Grécko. Nehoriac že nám tu Fico vybudoval mafiánsko a Zlodejsko.

Keďže výber je mizerný, asi to dám na Dobrú voľbu, vidím tam nejakých odborníkov, pretože opozícia si môj hlas nezaslúži. Tiež sú to korupčníci čo tam idú tak isto kradnúť. Otvor prosím oči a hlavne pozri si čo ponpkajú. Tú prázdnotu, žiadny hlbší program-reformu štátnej správy, samosprávy, sprísnenie korupcie a pod.

12.11.2019 | gejza77

predtým ako zvolíš "psie oči", skús podebatovať s ľubovoľnou zamestnankyňou pošty ( myslím niekoho z pobočiek, nie darmožráčov z mamangementu)

12.11.2019 | karhav

A ešte si zabudol podotknúť, že akú má Drucker šikovnú manželku! Ako dokázala veľmi výhodne nakúpiť pozemky. A to, že ich "kúpila" od majiteľov REMPO, od ktorých veeeeľmi "výhodne" nakupoval gen. riaditeľ Pošty a neskôr minister zdravotníctva za desiatky miliónov, tak to je určite len a len náhoda...

12.11.2019 | citatelTrendu

To len potvrdzuje čo vravím, nie je koho voliť. ešte lepší prípad bol Sulík, ten si ako šéf mestskej firmy OLO predal sám sebe pozemky. Slovo čistý k našim politikom nepasuje.
https://tribunaludu...

Dokonca si dal vyplatiť 17-tisíc zlatý padák!
Predseda najsilnejšej opozičnej strany Smer Robert Fico zverejnil interný list zo spoločnosti OLO - Odvoz a likvidácia odpadu, a.s., v ktorom niekdajší riaditeľ Richard Sulík prikazuje vedúcej personálneho a mzdového oddelenia spoločnosti, aby mu vyplatili k danému dátumu odmenu vo výške päťnásobku jeho zmluvného platu.
INTERNÝ LIST!!!!
https://spravy.prav...

12.11.2019 | BrunoBruno

Takže máme voliť SMER či SNS? Od ktorých si?

13.11.2019 | citatelTrendu

Osobne si myslím že najhoršie čo v ponuke máme je SMER, SNS, VLASŤ, ĽSNS a PS/SPOLU. SAS s jeho OB pre mňa osobne nevoliteľná a k tomu mať Zajaca za hlavného poradcu zdravotníctva?! Len hlupák sa nepoučí na chybách. Takže babo raď.

13.11.2019 | Darija

Budeme sa musieť na to pozrieť z hľadiska možných kombinácií, nakoľko ani jedna strana nebude mať samostatne dostatok hlasov na zostavenie vlády. Buď smer + ľsns + harabin, drucker, kollar, sns alebo kiska + pss + sas + kdh + kollar.

A ešte môže zamiešať karty žijúca fosília mečiar. Slovenský volič je nevyspytateľný.

13.11.2019 | martin33

Potrebujeme menej statu, menej dani a menej odvodov aby mali politici mensi priestor na kradnutie a populisticke prerozdelovanie pred volbami. SaS ma k tomu najblizsie aj ked aj oni maju svoje "muchy", napriklad hlasovali za Istanbulsky dohovor. OB je super, aj ked je to len krok na pol ceste. Vsetky danove a odvodove povinnosti by mali prejst zo zamestnavatela na zamestnanca (zamestnanec by mal dostat na ucet "superhrubu" mzdu) a ten by si sam odvadzal dane a odvody aby mu bolo jasne, kolko ho stoji ten "socialny stat".

12.11.2019 | enko

Kocnerov sluha Bugarov harakter sa potapa a nie a nie v prieskumoch vyliezat nad 5%...hajzel jeden prehnity, a zradca, prec s nim na smetisko dejin

13.11.2019 | bohuskoknm

Bugi, Bugi, čím to je, že ťa nikto nechce? Stále máš málo?

13.11.2019 | chr

Čitateľ trendu šíri klasickú demagogiu hranolpartaje . Niet koho voliť. Hodí na jednú úroveň sulíkov Istambulský dohovor a hranolov mafiansky štát . a takto postupuje u všetkých politikov . Pre normálnych ľudí z toho vyplýva , že voliť treba hranolpartaj , lebo aj tak niet koho iného voliť . Evidentne je v tejto chvíli troll zo súmračnej ak nie leningradskej továrne. Nečudujem sa že sa hranolpartaj bráni akýmykoľvek prostriedkami. Vždy je koho voliť . Len si musíme každý poupratovať svoje požiadavky a trvať na nich, minimálne môžeme voliť zmenu . Hovorím ešte raz . Vždy je koho voliť. Či sa ľudia poučili a začali rozmýšľať alebo slepo veria socialnemu štátu v podaní súčasnej vládnej koalícii uvidíme pri voľbách . Počkáme a uvidíme.

13.11.2019 | citatelTrendu

Ale veď ty si vol koho chceš. Ja len píšem a stojím si za tým že ponúkaná opozícia nie je morálnejšia než Smer. To že ty máš selektrívnu pamúť je len tvoj problém, mne vadia aj kauzy opozície. Kde sa tu vzala mantra že pravica nekradne? Veď kauza gorila je o privatizácii za Dzurindu a Smerácka mafia pod vedením Fica tieto kauzy kryla, lebo tiež kradli (ty nepovedz na mňa, ja na teba). Mne vadia všetci zlodeji! A troll zo Súmračnej nie som, veľmi sa mýliš.