Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bývalá europoslankyňa Jana Žitňanská vstupuje do Kiskovej strany

14.06.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

15.06.2019 | Ivan Petráš

No tak to je posila ako hrom! Ani neviem na koho chrbte sa do toho europarlamentu vyviezla.

15.06.2019 | milo.milo

Bez problémov sa tam prekrúžkovala, získala polovicu hlasov svoj koalície. To je tak, strany si dajú na čelo kandidátky ľudí, ktorých voliči nechcú a tak dajú krúžky iným, a tí lídri potom horekujú.

15.06.2019 | atabaz

Triezvo uvažujúci občan si nevyhnutne musí klásť otázku, čo môže byť pohnútkou vstupovať do strany (názov - veľmi problematický - má len niekoľko hodín), o programe ktorej sa verejnosť doteraz nič nedozvedela - okrem propagačných vyhlásení typu - pôjde nám o niečo nové, o nápravu mnohého, treba pomôcť tejto krajine). Nie je známe najmä to, akými konkrétnymi a uveriteľnými (hlavne uveriteľnými) opatreniami chce táto strana pomáhať krajine.
Do úvahy prichádza jediná pohnútka vstupu do tejto strany.

16.06.2019 | LPB

+
Len nech sa tam nalepí čo najviac farizejov, vypočítavcov, skrachovancov, hochštaplerov, narcisov... budú v marci spláchnutí do odpadu.