Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bývalý šéf SIS: S Gorilou sa obchodovalo. Keď ju prestali kupovať, objavila sa na webe

23.08.2017 | Zuzana Petková

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

23.08.2017 | Jozko Ferko

až na to , že predtým mali akciový tovar v paletovom množstve a teraz majú pre Akciový tovar - tovar z letáku vyhradené dve miesta na regáli.Výsledok pre zákazníka je , že akciový tovar NIE Je. Na parkovisku je nová rampa.Ak ju v čase vianočných nákupov nevypnú tak vznikne pri odbočovaní z Trnavskej dopravný kolaps.

25.08.2017 | milan_k

kaufland ma vlajkovu lod ? bavime sa o velkometraznych potravinach pre proletariat a dochodcov do ktorych ziadny citatel Trendu nechodi ?

27.08.2017 | Milan Luknar

ja chodim do Kauflandu, nie som proletar ani dôchodca a citam Trend :-)
.

28.08.2017 | shelley

Kaufland bol v Seredi dva mesiace zatvorený kvôli prerábke, a výsledkom je jeden veľký chaos, totálne neprehľadné regály, nič neviem nájsť už ani po piaty raz - či toto bolo cieľom? Otvorený priestor je dobrý akurát tak na to, aby pri dverách musel hliadkovať SBS-kár, aby ľudia s nezaplateným tovarom nemohli nenápadne odbočiť k východu. Toto sme chceli, Slováci?
Dizajnéri - palec dolu!

29.08.2017 | Oskarka

Veľký chaos, neviem nič nájsť - toto bolo cieľom?
Áno, to bolo cieľom - zákazník nevie nič nájsť, takže hľadá a vidí aj tovar, ktorý by si inak nevšimol a veď by sa mu zišiel.... ani to toľko nestojí..... kúpim, zíde sa - vedia ako na nás!!!!!

31.08.2017 | gejza77

chodím na nákup s nákupným zoznamom, takže to, čo chcem kúpiť, nájdem a ostatné ma nezaujíma

01.09.2017 | dod24

uz v prvych hodinach po otvoreni (vecer) vyzyval automat v predajni na Trnavskej kupujucich i zamestnancov o opustenie predajne (poplach) na vopred urcene miesto...
Sposobilo to velke pobavenie u zamestnancov v odd.masovych vyrobkov(!), cast kupujucich poslusne opustila predajnu, aj ked im nebolo jasne, kde je "vopred urcene miesto".
Nebojacni sa postavili s nakupom k pokladniam, ktore fungovali napriek vyzvam v normalnom rezime.
Nik nebranil ani novym kupujucim k vstupu do predajne, kym som zaplatil, predajna pokracovala v standartnom rezime.
Tak neviem, ako sa zachovam nabuduce, ked zaznie poziadavka na opustenie predajne!