Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čaputová navštívila predstavenie v rámci festivalu Dúhový Pride

20.07.2019 | TASR

Diskusia (17 reakcií) Pravidlá diskusie

20.07.2019 | Marek1111

Toto nieje Prezidentka
Je to len obycajnš marionetta

20.07.2019 | Marek111

uz viem odkial je mi povedomy tato stylistika. to si ty, "Ivan Petras".
cudujem sa, ze to potrebujes, premenovavat profily :)

21.07.2019 | zajo-

Preto mení profily, lebo ho stále zablokujú...

20.07.2019 | Ivan475

pravda, na Slovensku nemal byť prezident niekto kto neni starý senil, opilec alebo degeš čo chce veľmoc ako Slovensko odtrhnúť od všetkých medzinárodných zoskupení.. tento štát si zaslúži len spláchnuť do takej stoky, ako sú Hlavné správy a ich fandovia..

21.07.2019 | skorodochodca

Čo by tam robila? Hanbila sa za svoju hetero orientáciu? S jej skúsenosťami? A rodinným životom?

21.07.2019 | Truhlik999

Ekonomika je v super stave, zdravotníctvo špičkové, ficoidi nekradnúť a preto môžeme riešiť kraviny, kto s kým môže ..
Parada

21.07.2019 | Emasculate

Ja som hrdy ze penis vsuvam do zenskej posvy. Kroty pochod bol pre mna? Lebo popravde vidiac tych zastupcov katolickeho kleru , niesom si isty. Skor to vyzeralo ako pochod muzov co sexuju s muzmi, a muzov co sexuju s chlapcami.

21.07.2019 | muchomuurka

Prezidentka vyjadrila, že jej nie je ukradnutá jedna menšina. Nabudúce sa bude zaujímať o iných ľudí s inými starosťami. Je jej úlohou prejaviť ochotu diskutovať so všetkými občanmi alebo naznačiť, že sú tiež súčasťou tejto krajiny, či sa to diskutujúcim na Trende páči alebo nie. A ja jej tú snahu iba kvitujem. Nikdy neviete, kedy budete tou menšinou Vy sami.

Neviem načo sú v diskusii komentáre typu štvrtej cenovej - máme iné problémy, narážky na jej osobný život. Pohrúžte sa doma do svojich primárnych potrieb a obohacujte diskusie plodmi svojich presaturovaných poblúdených neurónov svojich rodinných príslušníkov ak neviete prispieť niečim relevantným k verejne preberanej veci. I deti v materskej škole dokážu viesť diskusie o úroveň vyššie ako poniektorí na Trende.

21.07.2019 | Julo 2018

Muchotrávka: lenže toto nie sú ľudia z menšiny, ale psychicky a geneticky narušení jedinci ( teda okrem tých čo to majú len ako zásterku na sebaprezentovanie a akýsi " politický kariérizmus " ). Takže by jej ako prezidentke malo hlavne záležať aby takto chorí ľudia dostali primerané ošetrenie a to ale hlavne aby neohrozovali výchovu detí a mládeže ( prirodzenosť v prírode a vývoji každého druhu ) . Je to genetická porucha, ktorá sa u niekoho prejaví ako buzerant u iného ako zoo-fil , nekro-fil alebo pedo-fil.

21.07.2019 | Don Quijote

Psychicky narušený si jedine ty. Hlavne, že predstaviteľ tradičnej rodiny Boris Kollár sa zúčastnil "pochodu za rodinu". Je smutné keď sa latentný homosexuál Chromík dal zneužiť RKC, aby robil za nich rozbroje v spoločnosti.

21.07.2019 | youri

"Ak by sa tvoja dcéra zamilovala do inej ženy, v akej krajine by si chcela, aby sa to stalo?”

Kludne na Slovensku. Popravde radsej na Slovensku, ako napriklad v UK, Francuzsku alebo Belgicku. Proste v krajine, kde si napriklad polovica obcanov isteho vierovyznania (ktoreho percento v populacii stale rastie) nemysli, ze homosexualita by mala byt protizakonna, alebo ze by sa mal zaviest pravny system, ktory homosexualitu tresta zhodenim zo strechy vyskovej budovy.

Co je zle na Slovensku? Bol snad duhovy pride rozohnany vodnymi delami a slznym plynom?

21.07.2019 | shaggy

"kde si napriklad polovica obcanov isteho vierovyznania (ktoreho percento v populacii stale rastie) nemysli, ze homosexualita by mala byt protizakonna"
Tu je to viac, než polovica. Či nehovoríš o kresťanoch?

22.07.2019 | I1ilan

Tu sa zial nejedna o mensinu ako taku, ale nastupeny trend neomarxistickej bezpohlavnej spolocnosti.

22.07.2019 | HlasNaHlas

Všetky potrebné práva LGBTI skupiny sú zaručené slovenskou ústavou v znení našich zákonov. Môžus polu žiť, môžu po sebe dediť, môžu jeden druhého opatrovať, živiť, zákon im nezakazuje spolužitie v jednej domácnosti. Keď sa dcéra pani prezidentky zamiluje do nejakej inej ženy, bude to pre ňu trapas, prúser, hanba, tabu, a podobne, ale na Slovensku to nikoho trápiť nebude, takže bez obáv.

Ale byť ako gejovia alebo lesby v manželstve? NIE NIE NIE a ešte ra zNJIE!!! Prečo? Lebo je to ich "právo"?! Potom prisúďme toto právo trebárs aj psom alebo tuleňom alebo deťom. Aby sa necítili marginalizované. A dajme im hneď právo vychovávať ďalšie deti a právo viesť motorové vozidlá a právo piť alkohol a fajčiť a tď. Že vám to píli uši? Znie to nezmyselne? Áno. Naschvál som to takto postavil.

Lebo manželstvo je niečo, čo sa od praveku týka dvoch pohlaví (ľudských, podotýkam) a chráni intímny priestor heterogénneho páru na spoločnú komunikáciu, na spolužitie, na prejavy sexuality, na plodenie a výchovu VLASTNÝCH detí predovšetkým. Manželstvo je inštitúcia, ktorá zabraňuje tomu, aby niekto iný vstúpil do prirodzených rodinných vzťahov, vzťahov medzi manželmi, do výchovy detí, do vlastníckych práv, do priestorov, ktoré obýva rodina a tak ďalej.

Ale dvaja gejovia nemôžu splodiť ich vlastné dieťa, ani dve lesby nie, ani keď sa cítia byť "mužom" a "ženou", lebo to je len v ich hlave. Pohlavie si nemožno vybrať. Buď máš penis alebo vagínu, geneticky si buď muž alebo žena, to sa dá zistiť z tvojich génov!!! A tým sú (2 gejovia, resp. 2 lesby) automaticky vylúčení zo vzťahu, ktorý sa obecne nazýva manželstvom. Takéto páry sú automaticky vylúčené z rodičovských vzťahov k iným deťom. Mohli by sa stať teoreticky len osvojiteľmi alebo vychovávateľmi detí. Ale deti nemožno zveriť do výchovy ľuďom, ktorých väzby sú v hlavách pomýlené, prehodené, prekrížené! Aby deti dostávali ako vzor heterosexuálne správanie, a aby sa homosexualita nepovažovala za niečo, čo je štandardné a bežné v medziľudských vzťahoch, ale naopak, má sa považovať ako istých druh deviácie, teda odchýlky od štatisticky pozorovateľného normálu. Tak isto ako neposadíte na bicykel beznohého človeka. Proste nemá na to a musí sa s tým zmieriť. To, že si dá vyrobiť neurónové protézy poháňané vodíkovými článkami a špeciálny bicykel, ešte nerobí z neho zdravého a nie je schopný ukázať zdravému, ako sa má správne bicyklovať, a nikdy ani nebude.

Takže z mojej strany rozhodné nie všelijakým farebným či dúhovým pochodom a rozhodné nie akejkoľvek snahe, ktorá má za cieľ legalizovať imitáciu rodiny skrze homosexuálov rovnakého genetického pohlavia.

22.07.2019 | HlasNaHlas

A ombudsmanka Mária Patakyová, ktorá vidí svet inak ako ja, svojimi vyjadreniam znevažuje prirodzené práva tisícok slovenských manželstiev a rodín a znehodnocuje, resp. devalvuje pojem rodina a manželstvo.

22.07.2019 | HlasNaHlas

A prezidentka, žiaľ, tiež.

22.07.2019 | I1ilan

+