Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čaputová reaguje na nahrávky: Potvrdzujú sa najhoršie predstavy o fungovaní štátu

14.10.2019 | TASR

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

14.10.2019 | chr

Takže je to ešte horšie ako hovoril Andrej Kiska. Čo ešte vyjde na povrch? Aké svinstvá sú ešte ukryté v archívoch niektorých ľudí?

14.10.2019 | Roman Kanala

https://blog.etrend....

Pripravujem nové texty.

15.10.2019 | LPB

Iniciatívu (prezidentky) si predstavujem inak ako blablabla. Čo dôležitejšie má na práci?

15.10.2019 | beauty

Skúša kimono a styling ala gejša na návštevu, peniaze už asi dostala.

19.10.2019 | Vyktorka

„Žiaľ, potvrdzujú sa najhoršie predstavy a indície o fungovaní právneho štátu v nedávnej minulosti," poznamenala prezidentka.
Tak je paní prezidentka, bývalý premier za celých 12 rokov na ozdravenie morálky v spoločnosti nevykonal takmer NIČ,
ľuboval si v politických hrách, nestaral sa o život spoločnosti, išlo mu o získavanie bodov v prospech osobnej popularity.
V štáte je totálny neporiadok, do čoho človek kopne, tam je doslova bordel. Obrátiť sa na štátne ustanovizne, to je bojna maratónsku trať a - často, ba takmer vždy bezvýsledný. V štáte zlyhali všetky kontrolné mechanizmy od roku 89.
Politici sa pohrávajú na vlastných piesočkoch, miesto toho, aby sa venovali činnosti na ktorú sú povolaní a za ktorú
požívajú nemalé výhody. Slušní ľudia z tohto neporiadku, pokiaľ sú mladí a chcú lepšiu budúcnosť radšej utekajú
do svteta, nevlahá to perspektíva v tomto štáte. Dominujúci je lobizmus silných oligarchov a nezáujem o život bežných ľudí. Politici ohurujú ľud sústavným tliapaním a plnými hubami otrepaných fráz a sľubov.
Veru bude, ako ešte nebolo. Pokiaľ si vrcholní predstavitelia neuvedomia, že na zjednanie poriadku treba na každom úseku prísnu kontrolu s vyvodzovaním dôsledkov, môžu sa vyrečniť do zamdletie, nič im to nepomôže.