Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čaputová urobila zbytočný krok, mieni Danko. Pellegrini by Lukašenka vôbec nepozýval

30.06.2019 | TASR

Diskusia (12 reakcií) Pravidlá diskusie

30.06.2019 | zajo-

...povedala osoba, ktorá pozvala diktátora

30.06.2019 | oko

ad Danko: to ako mienil o lajcakovi bolo take este viac dankovske
ad Pellegrini: kriterium pre kandidaturu za poslanca smeru nie je gramotnost, ale servilnost. to si snad pamata

30.06.2019 | Vraňar

Nás nemusí zaujímať či je Lukašenko diktátor alebo autorita doma. My musíme predovšetkým dobre vychádzať so susedmi, prejaviť aj vďačnosť za oslobodenie. K osloboditeľom okrem Rusov a Ukrajincov patria aj Bielorusi. Keď sme Nemcom odpustili plošné vyvražďovanie Slovanov a Merkelovú prizvali na oslavy vylodenia v Normandii (proti komu sa spojenci vylodili?), tak čo riešime Lukašenka? Prečo miesto Merkelovej nebol prizvaný Putin? Pretože diktátor Európy spoza veľkej mláky rozhodol. Nie sme svojprávni? Raz za nás rozhodovala Komunistická strana Sovietskeho Zväzu a jej politbyro a teraz Politbyro z Bruselu riadené strýkom Samom. A tak sa od II. svetovej potácame od mantinelu po mantinel. Začína ma z takej demokracie bolieť brucho.

30.06.2019 | al0

si si to tu pomylil s hlavnymi spravami, tieto bulsity si chod vypisovat tam medzi svojich

01.07.2019 | enko

1, a kde je hranica vdacnosti ? co vsetko je este vdacnost a co uz je strkanie hlavy do ruskeho zadku ? Lukasenko potlaca ludske prava vo svojej krajine a nase politicke vedenie ma moznost sa rozhodnut ci pozvat/nepozvat, ak v diplomacii plati take pravidelo ze prezident pozyva prezidenta, tak kkt Danko si nemal prisvojit tuto moznost 2, MY sme pozyvali Merkelovu do Normandie ??? :D si smiesny, prave tym ze tam kancelarka bola je sposob a dokaz toho, ze nemecko sa vyrovnava s tym, aku rolu pocas WW2 hralo, je to o priznani si chyb

01.07.2019 | ludo balazec

V Normandii sa pripominalo oslobodenie zapadnej Europy a oslobodena bola aj vacsia cast Nemecka, preto ta Merkelova.
Stalin nikoho neoslobodzoval, takze vychodna Europa bola oslobodena az o polstorocie neskorsie. Ale ved vy to vlastne viete, viz poznamka o KSSZ.
Nemecki nacisti vyvrazdovali Zidov, to im nikto nevezme, ale Slovanov, to ste vzal kde ? Niektori Slovania boli spojencami Nemecka, vsakano, ini boli okupovani, ale ani tam nemoze byt o vyvrazdovani rec. Napr. ceski civilisti (mimo Zidov) neboli v ziadnej faze vojny vyvrazdovani ani len v takej intenzite ako oni vrazdili Nemcov po vojne (sic !) Podotykam, ze nemam nic proti Cechom, ved som Cech ;-) pisem to preto, ze tie ceske cisla obeti poznam.

01.07.2019 | ludo balazec

Este, ked sme uz u tych Nemcov a Rusov, som si spomenul, na skvelu hlasku jedneho Poliaka v talkshow ruskej televizie pred niekolkymi rokmi (niekde na youtube to este bude). Polsky host spominal, ze jeho otec bojoval proti nemeckym a ruskym okupantom svojej vlasti, moderatorka ho prerusila a s predstieranim uzasom sa opytala, ci nechce klast "nas (Rusov) a Nemcov" na rovnaku uroven a po Poliakovej pohotovej odpovedi ruske studio takmer spadlo ;-)
"Nekladiem vas na rovnaku uroven, pretoze Nemci sa nam za svoje vtedajsie svinstva ospravedlnuju, vy nie !"

01.07.2019 | Roman Kanala

Krásna príhoda.

01.07.2019 | Don Quijote

Nemci vyvražďovali aj Slovanov. Práve v Bielorusku sa Einsatzgruppen podieľali aj na likvidácii miestneho slovanského obyvateľstva, aj keď intenzita a systematickosť vraždenia nebola taká, ako v prípade židov. v tomto prípade neprerástlo vyvražďovanie do svojej druhej "priemyselnej" vázy. Ku Kapitánovi dodám len toľko, že je to hňup prvej kategória a aspoň si vďaka Čaputovej urobil poriadnu hanbu. Snáď ho východoeurópsky diktátori začnú brať s rezervou.

01.07.2019 | Anna Herrmannová

Kapitáň Danko napína svaly do prasknutia!
A nemá na to...
Je to totálny chmuľo, ktorý nemá ani kúsok sebareflexie!
Už úplne zapadol medzi Smerákov..., klame, zavádza, kočneruje a opľúva svojho oponenta takými sprostosťami, že človek nevie, či sa má nad tými jeho bludmi smiať alebo plakať!

01.07.2019 | demo50

Pláštikmi predsedu národnej rady a blbca zakrýva svoje skutočné poslanie - ruský agent...

01.07.2019 | bohuskoknm

Danko, Danko teba mal tatko dať vyučiť za murára, bolo by to pre teba a aj nás lepšie.