Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čaputovú potešilo, že Kiska jedného sudcu nevymenoval

16.04.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

16.04.2019 | bozsky

Aby sa nezabudlo, kto tu porusuje ustavu
https://www.aktuali...

16.04.2019 | TheGreatTom

Parlament. Konkrétne strana SMER, strana MOST-Hid a SNS. Nemáš zač.

17.04.2019 | chr

Presne a adresne napísane . Hranolpartaj ako hlavný vinník a Harakterova a strana generátora náhodných slov v spolupáchateľstve. Nik iný za to nemôže. Na zlodejsku je to tak. Pre božského , to sa nám len niekto snaží nanúťiť Hranolpartajou poprekrúcanú túžbu po po individualnej spravodlivosti.
Počkáme a uvidíme .

17.04.2019 | Roman Kanala

"Poslanci parlamentu zvolili v aprílovej voľbe ôsmich kandidátov na ústavných sudcov, prezident z nich mal vybrať štyroch."

To nie je pravda.

V skutocnosti poslanci parlamentu mali vybrat 18 kandidátov, z ktorych mal prezident menovat 9. Nikde sa nepise, ze prezident ma ako opica na gumicke akceptovat ficorozmary a podriadit sa ficomanipulaciam s trojclenkami. Ziadne priame umery. Z 18 kandidatov bude vybratych 9, a mozno ani to nie, ked sa Caputova zasekne a povie NIE takym menam, ako Jankovska, Fico, Kalinak, Harabin.