Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pomsta či odfláknutá práca? Absurdné. V spore okolo SAV ide len o majetky

11.09.2018 | Tomáš Nejedlý

Diskusia (15 reakcií) Pravidlá diskusie

11.09.2018 | lepardu

Arogantná Lubyová s vedúcim úradu autistom Máriom pritvrdzujú: úkoluje ich priamo kapitáň so svojimi hlavnými sponzormi Siekelom, Kvietikom a Saliu. A samozrejme, že tu nejde o vedu a výskum.

11.09.2018 | Roman Kanala

Na Zlodejsku je všetko dianie len zámienkou k ďalšiemu kradnutiu.

12.09.2018 | jannys

Niekto chce niekde dostať Naše človeky, aby sa mohlo rabovať...

11.09.2018 | muchomuurka

Komunálne voľby na nich. Menej komplicov na najnižších úrovniach a hneď sa dožijeme menšieho množstva dobroprajného odpomáhania od štátneho tj spoločného majetku občanov.

12.09.2018 | Truhlik999

Kde žiješ?

Komunálnych je liahnou tohto odpadu

13.09.2018 | muchomuurka

Netykajte mi, nepoznáme sa a po takom entrée o to ani nestojím. Ak sú komunálky "liahňou odpadu", tak iba preto, že ľudia ako Vy si vyberajú zlodejov lebo neurobia v reálnom svete nič okrem osočovania ľudí na internete. Sami sa do politickej funkcie predsa nezvolia...

12.09.2018 | Emasculate

Nech mi da niekto priklad tej ‘vedy’ co sa odtial vali. Je to banda zbytocnych uradnikov ako na ktoromkolvek statnom urade. Poznam zopar mladsich ‘vedcov’ v SAV a jediny dovod preco tam su je ten, ze si mozu pocas ‘prace’ riesit vlastne biznisi a mat pri tom zakladny prijem na najom. Tato skrabalska ofenziva je podozriva a unavna. Nejaky nestranny vyvazeny pohlad nehrozi.

12.09.2018 | carlosko

Niekto si rieši biznis v pracovnom čase a niekto číta Trend a píše do neho príspevky. Alebo Tvojou náplňou práce je čítať Trend a reagovať na články?

12.09.2018 | ouip

2 alternativy: 1. bud si plateny za taketo prispevky alebo 2. si idiot. Tak si vyber. Pre smer je samozrejme co najlepsie mat vypatlanych volicov a co tam po nejakom vzdelavanim a vede. Mimochodom oboje aktualne v ruinach.

takze co, 1. alebo 2. alternativa?

12.09.2018 | olivertwist

to je tak keď spravia KRAVU ZÁHRADNÍKOM :)))

12.09.2018 | Roman Kanala

Paradoxne je na Zlodejsku stále spústa ľudí, ktorí sú presvedčení, že práve Strana Nepriateľov Slovenska ich záujmy reprezentuje najlepšie.

Baštou SNS boli Dobšiná, Jelšava, Revúca kvôli nezvládnutým Cigošom. Dnes tam boduje Kotleba, lebo je otvorene fašista a pretože sa mu podarilo medzi ľuďmi vzbudiť dojem, že nekradne.

Lenže SNS nezvolili oligarchovia. Tých je len zopár. Stále existuje voličské podhubie, a tých nejaké zlodejiny nemôžu rozviklať. Od Slotu sú otrlí. Trenčín, Žilina, Martin, Prievidza. Na kradnutie treba samolepku "národ" a všetko sa prepečie. Tých ani nemožno presvedčiť, lebo nemyslia, nemajú čím.

12.09.2018 | BrunteIes

Roman, ty si historicky prvý krát v dejinách internetu použil výraz "Slovenska". Však ti muselo vykrútiť klávesnicu do Whitworthovho závitu. Za toto máš určite po prémiách. Správne si mal napísať - Strana Nepriateľov Zlodejska. Excusez-moi, ale musím ťa nahlásiť.

12.09.2018 | Timot Kraushuber

Naisto vedcov máme požehnane. Len výsledky žiadne. Môžno slovenskí vedci vymyslia aj táčky. Arogantní paraziti by chceli naďalej dostávať platy a nič nerobiť. Nech si len tie patenty čo vymysleli predajú a peniaze si môžu nechať.

13.09.2018 | muchomuurka

Vôbec neviete nič o tom čo píšete. Z tej smiešnej sumy, čo SK veda dostane z rozpočtu, je zázrak, že vôbec funguje. Kto zo zahraničia by robil za 500E mesačne, keď tu už i predavačka zarobí viac? Na projekt ročne dostanú nula nula nič oproti zahraničiu. Je to nič oproti účtom za ročné kauzičky sociálnej demokracie. Vedci sú často ľudia s vyvinutým zmyslom pomáhať altruisticky. Patentová ochrana nie je zadarmo. A patent ešte nie je predateľný produkt. Lenže to naslovovzatému expertovi na vedu a výskum ťažko vysvetliť. S takým prístupom a logikou si ozaj zaslúžite iba lopatovú ekonomiku a na staré kolená adekvátne sociálne výhody krompáča. Ako vidím, všade sa nájdu paraziti, ktorí uchopia systém po svojom ale devalvovať prácu ľudí, ktorí sa rozhodnú spraviť niečo tu na úkor svojho finančného komfortu, je také internetové gerojstvo.

12.09.2018 | Neeo

A kedy predajú ten Lomničák pre ja a ty?