Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

D1 smerom do Bratislavy uzavreli. Stala sa nehoda

14.06.2019, 17:01 | TASR

Diaľnica v smere do Bratislavy bola v piatok podvečer uzavretá. Hasiči z Trnavy a zo Senca zasahovali pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na 33. kilometri diaľnice D1 v smere do hlavného mesta, informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy

D1, nehoda

Pri nehode došlo k zrážke dvoch vozidiel, pričom dve osoby v osobnom aute utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Jedna z nich bola maloletá.

„Hasiči vyslobodili zranenú osobu z vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru,“ uviedla K. Križanová. Na mieste udalosti zasahovala aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

Neprehliadnite

„Z dosiaľ presne nezistených príčin došlo k nárazu osobného motorového vozidla do pracovného stroja nachádzajúceho sa na vozovke,“ uviedol bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Doplnil, že dve zranené osoby privolaným vrtuľníkom previezli na ošetrenie do jednej z bratislavských nemocníc. V dôsledku dokumentovania a odstraňovania následkov nehody sa v tomto úseku diaľnice tvorili kolóny.

Policajti vodičom odporúčajú využiť ako obchádzkovú trasu zjazd z diaľnice D1 v smere na Sládkovičovo (cesta I/62). Vodičov vyzývali, aby pri prejazde uvedeným úsekom zvýšili svoju pozornosť, riadili sa pokynmi policajných hliadok, prípadne na prejazd využili v rámci možností inú trasu.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy D1, nehoda